2726
سلام من 6 ساله که ازدواج کردم و الان 7 ماهه زایمان کردم و یه دختر دارم البته نه بگم این موضوع مربوط می شه به بعد از زایمان من اصلا در کل دچار سرد مزاجی هستم و شو شو هم این طوری شده البته شو شو همش از من ایراد می گرفت یه مدت قارچ داشتم و ببشخید این رو به شو شو منتقل کردم و پوسته پوسته می شد از اون موقع دیگه می زد تو ذوقم می گفت تو قارچ داری بعد از دوا و درمان الان دچار خشکی هستم رفتم دکی بهم ژل لوبریکانت داده ولی شو شو می گه این مصنوعیه دوست ندارم وای دارم از نگرانی دیوانه می شم می ترسم اصلا یادم نمی آد کی پروژه داشتیم مثل خواهر و برادر داریم زندگی می کنیم آخرین بار هم ناموفق داشتیم شو شو خیلی دیر ارضا می شه نمی د ونم مشکل ما چیه ولی می دونم که این مشکل داره عادی می شه و من اصلا دوست ندارم عادی شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست جونم پیشنهاد میکنم اگه همسرت قبول میکنه پیش یه س ک س تراپ برو . میتونه کمکتون کنه . قبلش معاشقه داشته باشید کامل ترشحات خودش کار لوبریکانت رو میکنه . شما چون ترس و استرس داشتی که چطور میشه همین باعث میشه اتفاق خوشایندی نیافته . در ضمن میتونی خودت قبل شروع کار یه کم داخل واژن رو با سفیده تخم مرغ یا همین ژل هایی که هست مرطوب کنی . سفیده تخم مرغ بهتره چون همسرت هم متوجه نمیشه .
برای جلوگیری از قارچ و اینا هم حتما بهداشت رو رعایت کن . در هفته 2 بار کرم واژینال ( حتی با اینکه چیزیت نباشه ) استفاده کن.
یه کم هم گرمی جات به خورد شوهرت و خودت بده تا میل بیشتری داشته باشید
به وبلاگ هام سر بزنید
امضاء : بهار!
2728
باید بری پیش سکسولژیست اگر شوهرت هم نیومد خودت برو بهت میگه از لحاظ بدنی و تغذیه چی کار کنی حتما پیگیری کن
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
عزیزم باید یک مقدار فکرت را ببری سمت سکس فیلم ببین یا داستان سکسی بخون تا این میلت بیدار بشه لباسای سکسی بپوش
من در کشوری زندگی می کنم که زبان ان پارسی است ولی به ان فارسی می گویند چرا که زبان عربی پ ندارد
من فکر میکنم لبسای سکسی و فیلم بی تاثیر نیست ولی مشکل اصلی شما نیستین خانوم اگه بی میل و سرد بودین هیچ وقت دنبال راهی واسه تشویق آقاتون نمیگشتین این هنر مرد که زن رو سر شوق بیاره بنظرم آقاتون جور دیگه خودشو ارضا میکنه
2706