2733
2734
من وقتی باردارشدم خیلی درصدد بودم تغذیه خوبی داشته باشم که هم روهوش هم رووزن جنین موثرباشه. .....خب معموللتا3ماهگی که به خاطرویار و......آدم خیلی محدودیت غذایی داره ولی ازماه4به بعد روغلتک میفته واشتهاش زیادمیشه من خوش شانس بودم ووزنم 50بود وخلاصه خیلی ازاضافه وزن نمیترسیدم وراحتترمیتونستم هرچیزی بخورم ماههای اول که حتما شیرموز ومغزیجات ومیوه وسبزی فراااااون میخوردم. ....روزی یه لیترشیرگاو خودم میجوشوندم باموزوخرما ومغز میخوردم. .......تقریباهرروز سمنو میخوردم چون فوق العاده مقوی بود وروهوش جنین هم خیلی اثرداره. ......غذاهم که هرچی بیشتر میتونستم میخوردم ویادمه مثلافسنجون خیلی بهم طعم میداد وحسابی میخوردم. .......خلاصه شیر ومغزوسمنووزیتون وتخم مرغ و......جزبرنامه هرروزم بود تاماه 8 که دیگه کم کم چیزای گرم ازبرنامه غذاییم حذف کردموتاتونستم چیزای خنک مثل هندوانه وکلامیوه های خنک جایگزین کردم ولی خب دیگه وقتی واردماه 9شدم چون بدن بایدبرازایمان آماده بشه وبایدبنیه قوی باشه گوشت ومرغ کبابی جایگزینش کردم وهرروز مرغو توموادمیخوابوندم میزدم به توری میخوردم وشباهم اکثرا ماهیچه وگوشت گردن میپختم میخوردم. .....کباب برگ وپر هم اکثرمواقع اگه مرغ نمیخوردم میخوردم ولی دیگه سمنووموز وکلاچیزای گرم اصلاااااا توبرنامم نبود توهفته سه چهارباری یه استکان عرق کاسنی میخوردم......توماه9زیتونم خیلی بخورین شیرم که حتماروزی یه لیتربخورین دخترمن 3300به دنیاومد زردی اصلاااااا نداشت و میدونم همش به خاطرخوراک مناسبی بودکه داشتم. ......مطمئن باشین اگه توماه 9رعایت کنین چیزای گرم نخورین بچه هاتون ایشالله زردی نمیگیرن شایدخیلیابگن ربطی نداره ولی من تاحالابه هرکس گفتم نتیجه داده براهمین تصمیم گرفتم تجربموبراشماهم بگم ایشالله که استفاده کنین ونتیجه ببینین وزایمان راحت وخوبی داشته باشین ونی نی های قشنگتونو بغل کنین😙😙😙
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
چیزایی که گفتی خیلی خوبه آفرین اما همه امکان مالی ندارن اینجوری بخوان پیش برن ورشکست میشن
خدایا این ماه منو شرمنده همسرم نکن😢😢😢 خیلی دلم گرفته اگه میتونید برای مادر شدنم دعا کنید 😓😓😓 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728