2733
2734
دخترم دوسال و 4 ماهشه الان یک ماهه باردارم به خواست قلبی خودم و همسرم اعتقاد داشتیم فاصله ی بچه ها کم باشه امشب از شدت گریه چشام باز نمیشه مثل دیوونه خا گریه می کنم خیلی غمگینم نمیتونم به خودم بقبولونم که باید عشق به دخترم رو با کسی دیگه قسمت کنم شاید از ابستگیه شدید من و دخترم به هم دچار این حس شدم پشیمونم که چرا بتردار شدم همش میگم کاش گذاشته بودم خودش به سنی میرسید که ازم درخواست میکرد براش خواهر یا برادر بیارم واقعا غمگینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به این فکر کن اونی هم که میاد عین دختر کوچولوت بهت احتیاج داره یه مادر میتونه چندین فرزند رو همزمان عین هم دوست داشته باشه این حس ها میگذره
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2738
حست و.میفهمم . من الان دخترم ۱۴ ساله است و دیگه بچه ندارم . خیلی هم کارت خوب بوده . بچه ی داخل شکمت میفهمه این کار و نکن
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
عزیزم بخاطر بارداریه مطمعن باش دخترتون خوشحال میشه یه خواهر یا یه برادر داشته باشی وقتی نینیت دنیا بیاد کلی عاشقش میشی
کلوچه ی فندقی شیرین شده با عسل =خوشمزه ترین دخمل دنیا
2706