2410
2553
عنوان

لیست سیسمونی (تعداد،مارک،نظرات)

| مشاهده متن کامل بحث + 139482 بازدید | 203 پست
آره مامی مهدیار ، منم همین نتیجه رو گرفتم درباره مارک های پوشک ، البته یه مامان با حوصله ای مثل خودت هم کل مطالب مربوط به پوشک رو دسته بندی کرده تو یه تاپیک ، اینم آدرسش :
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=172636

احتمالا 2 بسته سایز 2-5 کیلو پمپرز با 1 بسته همین سایز جان ب ب برای اولش کفایت می کنه ، چون نمی دونیم نی نی ها چند کیلویی به دنیا میان ، اگه بیشتر بخریم ممکنه بمونه رو دستمون
برای بعدش هم که فکر می کنم بشه سایز 3-6 کیلو احتمالا 1 بسته پمپرز با 3 بسته هاگیز یا جان ب ب کارمون رو راه بندازه ، برای این میگم 1 بسته پمپرز که یهویی نی نی دچار تغییر پوشک نشه و حساسیت نده !!

من کلا تصمیمم اینه که تا جایی که بشه پوشک احتکار کنم :) ولی همزمان و یه خط در میون از مارکای مختلف استفاده کنم که نی نی عادت نکنه به یه نوع خاص ، نمی خوام بعدا اگه گیر نیومد یه مارک خاصی توی دردسر بیافتم :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام، اینم قیمت چند تا از جنسا و مارکا البته در خ بهار :

مینی واشر :سه ونیم کیلویی AEG 175 هزار، سه کیلویی بوش165 هزار( الگانت شده)، چیکو 180 هزار
سرویس 3 تکه خواب دم دستی :مارک playgro بهار فروشگاه تماشا جنب چهلستون 80 هزار
قنداق فرنگی : playgro فروشگام تماشا بهار 40 تومن ست با سرویس خواب
سرویس برای تخت خواب: مدل ترک مارک Days in Color 125 هزار از فروشگاه دادفر بلوار کشاورز تقاطع کارگر( جنسای ترک خوب داره) البته بهار هم مارک تقریبا همین قیمته
ساک وسایل نوزاد: مارک اوکی داگ okiedog( عالی و از همه گران تر و کامل تر شامل نگهدارنده شیشه و کیف کوچک و تشکچه تعویض تو بهار مغازه امین بهار ط اول چهلستون انتهای راهرو راست دو سایز 63 و 69 هزار)
حوله : یک حوله دوربیچ کلاه سه گوشی مادرکر بهار 40 هزار
راستی یه چیزی،
ما که یه سوریس برای تو تخت می گیریم و یکی هم دم دستی خوب مثلا میخوایم بچه رو ببریم مهمونی وسایل خواب چی بذاریم تو کیفش ؟
این سرویس دم دستی که جا نمیشه ، باید یه زیر انداز و بالش و بتو جدا هم برای بیرونش بگیریم، نه؟
مامی مهدیار من سرویس دم دستی نخریدم ، مامانم یکی برای خونه خودشون خرید ، آخه نی نی رو که روی زمین نمی خوابونیم ؟ می خوابونیم ؟!

برای جایی هم که میریم به نظرم یه پتو می خواهیم که می تونه از این پتو های دورپیچ بافت باشه یا پتوهای کرک دار مثل گلبافت یا پتو فوتر .
من فکر می کنم همین پتویی که گرفتم 90*90 هست و به شکل پتو اسپانیایی هم میشه به درد این کار بخوره ، یه بالش کوچولو هم که احتمالا مجبوریم همیشه تو ماشین داشته باشیم ، فقط می مونه زیر اانداز که اونم هر جا بریم یه تختی ، پتویی ، چیزی !!!! هست ، دیگه بار سنگینیه با خودمون تشک هم ببریم ، هلاک میشیم ...

تازه کریرش هم هست برای حالت ناچاری ...
2714
راست میگی آزی جون، منم رفتم یه پتو مادرکر برای تو کیفش گرفتم یه بالش نوزادیم میگیرم.

درباره عکسم بلد نیستم !

راستی پرده اتاق نی نی رو از کجا گرفتین؟ منظورم از این پرده هاییه که عکسای بچگونه مثلا پوه دارن،
آخه رفتم مولوی پرده رنگی که بشه برای بچه هم استفاده کرد داره ولی از این پرده هایی که عکسای بچگونه داره من ندیدم

شما از کجا گرفتین؟
مامی مهدیار
از خریدات عکس بگیر و عکس ها رو بریز تو یه فایل .
بعد بیا تو یکی از این سایت ها :
http://up.vatandownload.com/
http://myup.ir/
و عکس ها رو از جایی که هست انتخاب کن و آپلود کن
وقتی آپلود انجام شد چندتا لینک بهت میده ، یکیش هست - پیش نمایش برای وب سایت ها - همون آدرس رو کپی کن و تو تاپیک سیسمونیمون پیست کن ، تمام :)

این هم آدرس تاپیکمون : سیسمونی و خریدای مامانای گل اردیبهشت 91
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=158136&PageNumber=1
سلام،
خریدای نی نی دیگه داره تموم میشه،
تجربه ای که من کردم میگه اگه هفته ای 2 -3 تا نصفه روز وقت بذارین یک ماهه تمومه و اینکه خیلی خوشحالم که زود شروع نکردم برای خرید

راستی وسایل بهداشتی از بنی هاشم بگیرین، هم همه مارکای خوب خارجی و ایرانی رو دارن و هم قیمتاش خیلی مناسبه( مثلا دستمال مرطوب فارماسی 3500 در حالی که 5000 هست و تشک تعویض یه بار مصرف جان ب ب تقریبا 2500 تومن ارزونتر و همینطور بگیرین برین وسایل بزرگتر!)،
یه مغازه هم هست اونجا به نام گلها که تمام سرویس بهداستی نوزادی شامپو، شامپو بدن ، پودر، کرم ،لوسیون یا روغن و ... رو هم مادرکر و هم موستلا هم بقیه مارکاشو کامل داره
اینم یه لیست خلاصه از چیزای ضروری ( به نظرم):

وسایل حمل و نگهداری نوزاد
سرویس چوبی تخت و کمد دلاوران سه تکه کمدو ویترین وتخت نوزادنوجوان 1200000 (بالاتر و پایینتر هم هست)
کالسکه و کریر گراگو
ساک وسایل نوزاد مارک اوکی داگ okiedog( عالی و از همه گران تر و کامل تر شامل نگهدارنده شیشه و کیف کوچک و تشکچه تعویض تو بهار مغازه امین بهار ط اول چهلستون انتهای راهرو راست دو سایز 63 و 69 هزار)

وسایل غذای کودک
شیشه شیر یه دونه کوچیک شیشه سبک ( تا حاوی بیسفنول A نباشد )،یه دونه بزرگ یا متوسط ناک (اونت خوبه ولی محدودیت پیداشدن ست و طرح دارد و فقط طلقی داره و سرکج نیست) شیشه ناک تو نی نی بهار هرکدوم 9 هزار
سر شیشه اضافه سایز بزرگتر از 0
پستونک ارتودنسی 0تا6 ماه یک یا دو عدد ( همان مارک سرشیشه ناک دردار 5500)
شیشه شور 1 عدد ابری نه پلاستیکی
سرویس غذاخوری playgro دو تا لیوان در دار و دو تا قاشق یا چهار تکه بشقاب و کاسه و قاشق چنگال مارک The first year 24 هزار و همچنین یک سرویس آرکوپال بچه 16 هزار
قاشق و چنگال قاشق سرکج چیکو یا The first year با سر نرم یا نابی سه تایی 6500
فنجان مخصوص نوزاد
قطره چکان یا سرنگ دارو
سری قابلمه کوچک لعابی 39 هزار نی نی بهار

لوازم بهداشتی
پوشک در کل 2 تا بسته پوشک 2-5 کیلو ( یا یک پمپرز 54 تایی 25 هزار و یک هاگیز یا جان ب ب )
شامپو، شامپو بدن ، پودر، کرم ،لوسیون یا روغن مادرکر ، پماد سوختگی Desitinیا همان مادرکر یا موستلا (بنی هاشم هرکدوم 15 هزار به بالا)
پودر یا صابون بچه برای شستن لباسها پودر دالان روکسی (بنی هاشم 12 هزار) و دالی و نی نی شوما یا مایع شستشوی دالی یا فارلین؟
دستمال مرطوب فارماسی(دردار) بنی هاشم 3500 یا پمپرز(چسبی)
تشکچه تعویض یکی نازک و یه دونه مارک سامر ضخیم یا زیر انداز یه بار مصرف جان ب ب 12 تایی7000 تومن
سرویس کامل حوله از لایکو یا ترک یا مادرکر و جونیور و بیبی بو و ببتو شامل حوله کلاه دار، حوله بزرگ زیر، حوله دست و گاهی پیش بند و کلاه (حوله تک جونیورز چهلستون 24 هزار )
لیف یا اسفنج شستشوی حمام لیف بافت ابریشمی از مولوی 1500 تومن
ناخن گیر مخصوص یا قیچی 1 عدد فارلین، چیکو ، نابی، ناک، the first year
دندان گیر ژلاتینی مخصوص چیکو 9500 تومن
برس مارک ناک نی نی بهار 8500 تومن
تب سنج دیجیتال بدون تماس اکسی ترم 35900 و یا دیجیتال چیکو
کیسه آبگرم کوچک بهار دارد5500
پد خنک کننده داروخانه
نافبند از داروخونه ؟
کهنه 10 تا از داروخونه و یا از مولوی متری 2 هزار به بالا

وسایل خواب
تشک خوشخواب تخت مارک رویا 43 هزار
سرویس برای تخت خواب مدل ترک مارک Days in Color 125 هزار از فروشگاه دادفر بلوار کشاورز تقاطع کارگر( جنسای ترک خوب داره) البته بهار هم مارک تقریبا همین قیمت بود
سرویس 3 تکه خواب دم دستی (مارک playgro بهار فروشگاه تماشا جنب چهلستون 80 هزار)
قنداق فرنگی فرست یرز مغازه پارمید خیابون بهار 24 تومن، playgro فروشگام تماشا بهار 40 تومن ست با سرویس خواب ، تو جمهوری هم پتو سه کاره ببتو 45 تومن یا پتو اسپانیایی
تشک و بالش دم دستی پتو مادرکر و جونیورز بهار 40 هزار به بالا و بالش مخصوص نوزادی بهار 5تا 12 هزار
کاور تخت یا تشک پلاستیکی زیر تخت

پوشاک
لباس خونه ای یقه خیلی باز نباشه( قیمت خارجی ها بالاتر و ایرانی ها تاپ لاین و آشور و bcc و بهاوران و دولو حدودا مساوی اند) ( آشور شلوار بلوزش یه سایز پایینتر بگیر)
هر سایز 3-4تا ست زیرپوش زیر دکمه و سرهمی و بلوز شلوار
سرهمی مهمونی جونیورز و مادر کر و c&a
پیش بند حوله ای پشت نایلونی به ترتیب اولویت: دکمه ای،چسبی،بندی، 2-3 عدد به بالا ( یه بار مصرفم هست)
کلاه هم خودش کش بیاد هم دورش
جوراب دو-سه غدد
دستکش یه ست کلاه جوراب دستکش
شورت عینکی کش رولان بده، سایز 1 به بالا
کفش هرکدوم از 10 هزار به بالا
زانو بند حدود 5 هزار

اسباب بازی
عروسک و ماشین
آویز رنگی بالای سر بچه پلی گرو، تولو برای تخت بهار 23هزار به بالاو یکی پیچی برای کریر پلی گرو28 هزار
جق جقه صدادار چند عدد تولو، پلی گرو تا 18 هزار بهار
فوم 4تکه طرحدار چهار تایی هست که بهار 17 هزار تومان
عروسک های بازی وان حمام مارک Kenzo چهلستون بهار 9هزار تومان

خرید برای مادر
پد سینه یه بار مصرف پشت نایلونی مارک اول فارلین ، بعد چیکو، پمپرز ،وی، ناک ، اونت ( چیکو 30 تایی بنی هاشم 11500)
شورت بزرگ و محکم
نوار بهداشتی نازک
سوتین شیردهی دو عدد - با دکمه از بالا یا از وسط
کرم ترک سینه شقاق سینه موستلا خیلی خوبه
شکم بند بعد زایمان شکم بند اپو تایلندیه، داروخانه تخت طاووس توی خ مطهری سر سنایی داره و یکی توی میدان فلسطین همه محصولات اوپو را دارد.

متفرقه
فرش مولوی 45 هزار تا 120 هزار بسته به سایز و مدل
پرده
لوستر عروسکی
مینی واشر سه ونیم کیلویی AEG 175 هزار، سه کیلویی بوش165 هزار( الگانت شده)، چیکو 180 هزار ، تویوتا، پاکشوما حتما با خشک کن بهتره دارای ورودی آب به مخزن خشک کن
آلبوم عکس
آویز لباس
یک سطل برای دور انداختن پوشک
کتاب برای بجه و مادر
شیر خشک sma gold یا آبتامیل یا ...
2706