2737
2734
عنوان

لیست سیسمونی (تعداد،مارک،نظرات)

| مشاهده متن کامل بحث + 139611 بازدید | 203 پست
راستی یکسری تحقیق کردم درباره پوشک !!! ( هیچوقت فکرشم نمی کردم که پوشک تبدیل بشه به یه موضوع تحقیق :) !!! )

توی ایرانی ها و بیشتر برای بچه های زیر 3 کیلو *ماما* مارک خوبی هست اما کسی از مای بیبی راضی نبوده تا حالا
*پمپرز* هم که خیلی گرونه و با توجه به اینکه بچه در روز بطور متوسط 8 تا پوشک مصرف می کنه اصلا به صرفه نیست
مارک های ترک مثل *اوی بیبی* و *هاگیز* انگار خوبن ، هم روکششون پارچه ای و لطیفه و هم نازکن با جذب بالا ، پای بچه رو هم نمی سوزونن ، کسایی هم که مصرف کردن تا حالا بچشون حساسیتی نداشتن ، قیمتشون هم حدود 17-18 هزار تومن هست برای یک بسته 72 تایی ، میگن تو بهار تا 20 تومن هم می فروشند و تو عمده فروشی ها 16 تومن
آزی جون خیلی ممنون از اطلاعاتت،
اتفاقا پوشک موضوع خوبی برای تحقیقه چون خیلی کاربرد داره،
برای وسایل بهداشتی مثل پوشک حتما از بنی هاشم خیابون پرتوی خرید کنید ( مجیدیه شمالی) چون هم مارکهای خیلی خوب دارن و هم قیمتای فوق العاده خوبتر مثلا:
همین پوشک پمپرز سایز صفرو میده 15 هزار تومن ! در حالی که خودش میگه به مغازه های بهار که میدم 21 هزار تومن میفروشن و مارکهای پایینتر جاهای دیگه از پمپرز گرونتر در میاد !
یا مثلا دستمال مرطوب بچه رو بقیه جاها مارک پمپرز 7 هزار تومنه ولی تو پرتوی 5 هزار تومن
چون بورسه به قیمت عمده میدن و خیلی به صرفه در میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من هم تو کار لباس بجه و سیسمونی هستم
البته من اصلا جنس جینی و تایلندی ندارم و همه لباس ها و لوازم رو از کانادا ودوبی میارم
قیمت هام هم از بهار و سنایی خیلی بهتره و باینتره جون همیشه قیمت مناسب میخرم که به قیمت مناسب به شما عرضه کنم
من مزون دارم و هر وقت خواستید هم میتونید بیایید
الان هم ایران نیستم و امدم جنس جدید بیارم میتونید تایبیکم را ببینید و هرجی از تایبیک خوشتون اومد کد منویسید من میزارم کنار یا بست یا بیک و یا خودتون میایید مبیرید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=136074&PageNumber=1
هر سوالی هم داشتید تو تایبیک مطرک کنید حمت باسخکو هستم
2731
بستگی به بودجه ات داره اگه می تونی حدود 2 هزینه کنی برو سراغ سرویس های ترک مثل چیلک و...از نظر کیفیت خیلی بهتره.ولی اگه نه ایرونی ها تقریبا در یه سطحه.من نمایندگی های اپادانا ارژن یاسمین بالسا و... رو تو یافت اباد دیدمو به نظرم اپادانا قیمتش مناسب تر اومد ضمن اینکه کیفیت هم خیلی فرق نداره و اونو گرفتم درضمن رنگ غیر از ابی برای پسرونه میخواستم که این داشت.البته هنوز استفاده نکردم ولی خب از نظر خوش قولی و نصب و ..راضی بودم.همه اینها سایت داره و مدلهاشون تو نت هست میتونی ببینی حداقل از نظر سبک کاری و زیبایی دستت میاد
مروارید جان
اگه می خوای هزینه کنی کپل پا و کلا ترک ها جنسای خوبی دان ، البته من همه مدل هاش رو نپسندیدم . باید ببینی می خوای برای یه مدت این مقدار پول بدی یا نه

تو ایرانی ها ارژن مدل هاش قشنگ تره از بقیه ( به نظر من ) ولی دوتا مشکل داره : هم خیلی بچگونس ، و هم جنسش تعریفی نیست . درسته که تختش نوجوان می شه ولی مطمئن نیستم یه پسر یا دختر 10 ساله حاضر بشن توی تخت اون شکلی بخوابن !! بعد هم فقط قسمت های نماش mdf هست و بقیه جاهاش نئوپان ملامینس

من خودم سرویس خواب نی نی رو بدون مارک خریدم . خیلی تمیزه ، لبه هاش عالیه و جنسش هم تمام mdf هست
واقعا همه ایینها لازمه خریداره شه اخه ما تازه خونه خریدیم . وضع مالی مناسب نیست و من هنوز هیچی نگرفتم شما اینطور که میگید من دپرس شدم . حالا واسه شروع چی بگیرم؟ اریبهشت نینیم میاد ان شا ا... وقتم کمه
نه جوجو ، اصلا لازم نیست ، خونه از همه واجبتر بود که شما خریدید ، الانم که نی نی از دور و برش چیزی نمی فهمه ، فقط به مادرش احتیاج داره و بس ، اینا همش اسباب بازی پدرها و مادرها هست

ایشالا تا نی نی دو-سه سالش بشه و بتونه محیط اطرافش رو درک کنه ، شما هم یه تکون خوبی می خورید و می تونید هرچی خواست براش بخرید

راستی اگه نی نی اردیبهشت میاد چرا نیومدی تو تاپیک مامانای اردیبهشتی ؟!
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=114830&PostID=6644587#6644587
2738
آزی جون ببخشید که نظر میدم .راستش چون تجربه داشتم نظرمو میگم امیدوارم کمکتون کنه.

تا شش ماه اول اصولاً همون شش هفت تا بیشتر استفاده ندارن ولی بعد از اون هی کمتر و کمتر میشه.

ایرانی ها که من اصلا توصیه نمیکنم ولی باز هم سلیقه ای هست و به بودجه ربط داره یهو میبینین یکی استفاده میکنه خیلی هم راضیه.

خارجی ها هم به چند تا نکته دقت کنین: 1. کش دور پا...مارکایی مثل جویفول و اوی بیبی ندارن و مثل یه کتاب لای پای بچه میمونن. یعنی خیلی گنده و انعطاف ناپذیرن.
2. هاگیز خیلی خوبه ولی نوار سبز رنگش به دور پای دختر من رنگ میداد و پوستش تیره شده بود.
3. پمپرز هم لطیفه.هم جذبش خوبه. هم پودر جاذب نداره....یعنی شما صرفه جویی میکنین چون دیرتر پای بچه تعویض میشه.
مای بیبی هم که همه میگن آشغاله..........
هر چیزی میگیرید اگر نینی دختره مواظب باشید پودر جاذب نداشته باشه یا اگه داره مثل دونه های ژلاتینی روی پای بچه نباشه که باعث عفونت ادراری میشه.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
مریم.م جان ممنون از راهنماییت . من از دوستانی که پرسیده بودم نی نی هاشون پسر بودن و با این مارک های ترک مشکلی نداشنتد .
ولی من تا به حال فکر نکرده بودم برای دختر و پسر ممکنه جریان فرق کنه . ممنون که گفتی
همیشه آبی جون سوتین شیردهی مدل خاصی نداره بیشترشون یه جورن که یه قاب دور سینه دارن و یه مثلث میاد روش که با یه بست از بالا باز میشه ولی اگر میخوای بگیری دقت کن که بستش اذیتت نکنه.من یه ایرانی گرفتم اصلا نتونستم استفاده کنم ولی از مادرکر و یه دونه هم المانی گرفتم اینهمه شستم و پوشیدم هنوزم سالمن.

جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
2706