2733
2739
عنوان

لیست سیسمونی (تعداد،مارک،نظرات)

| مشاهده متن کامل بحث + 139611 بازدید | 203 پست
منم با نیمفادورا جون موافقم... انتخاب آغوشی خوب خیلی مهمه... که پول آدم هدر نره و کارایی لازم رو داشته باشه مثلا تو این تاپیک ... این آغوشی را ببینید: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=967393&postID=38146307 جلوی انحراف کمر مادر رو میگیره... و برای بچه هم راحتتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا که اگه همه زیرپوشا و بلوزا زیر دکمه باشه بسیار بهتره به سه دلیل 1_ دل و کمر بچه همیشه محفوظه و اصطلاحا نمیچایه! 2_ پوشک بچه همیشه میمونه سر جاش و اویزون بیریخت نمیشه! 3_ وختی بچه رو بغل میکنین، بلند کوتاش میکنین، لباسش مرتب میمونه و از شکل نمیافته گوله شه بالا!
2728
ثانیا مارک لباس خونه که تاپ لاین و بهاوران هم خوبه هم متنوع و اشور هم خوبه خیلی تنوع نداره مارکای خارجی مثل مادرکر و جونیور و... هم که عالین ولی با توجه به قیمتشون همیشگی لازم نیست چون هرچقدم لباس بچه جنسش عالی باشه مگه چقد میخواین تن بچه کنین، میخواین تنوع هم بشه دیگه کلا از خارجیا چندتا لباس مهمونی و خونگی دیدنی باشه خوبه که قندعسل باشه نی نی
بعد من الان دارم فکر میکنم بهتر بود به جای اینکه از یه مدل چندین تکه بگیرم، از چند مدل سه چهار تکه بخرم مثلا یه زیرپوش زیردکمه با شورت و بلوز زیردکمه و شلوار سر دومیم انشاله حتما اینکارو میکنم
برا مامان هام که شکم بند اپو و پد سینه بسیار لازمه و خوبه البته بعضیا به جای پد سینه از این نوار بهداشتی های روزانه استفاده میکنن که اگه مشبک نباشه و جنس خوب باشه، اونم خوب جواب میده
2738
دوستای گلم روی عکس کلیک کنید تا وارد یک فروشگاه با جنسای خوشگل و با قیمت های خیلی مناسب بشید... نگران نباشید... ما همه جوره هواتون رو داریم آپلود عکس دوستان خوبم لطفا به روش خرید در قسمت پایین سایت ... سمت چپ دقت کنید... مرسی
مامان مهدیار ممنون از اطلاعاتت من یک سوال داشتم نی نی من دی بدنیا می اید یک دونه پتو دورپیچ کارترز گرفتم با یک ست 4تیکه لحاف و تشک و بالش و قنداق فرنگی،یک تشکچه کوچولو هم دادم براش بدوزن و یک تشک هم سایز گهواره اش دادم بدوزن یک خوشخواب هم برای روی تختش بنظرتون بازم به یک ست دیگه لحاف و تشک نیاز داره یا نه؟ممنون از راهنمایی تون
ممنونم مامانا، من که برا همین تاپیکو گذاشتم ولی بقیه مامانام همکاری کنن خووو! * ساریناپ جان، خیلیم خوب گرفتی، دیگه برا کجاش میخوای باز؟! از همه بیشترم دورپیچش به درد ادم میخوره
2706