2733
2734
عنوان

لیست سیسمونی (تعداد،مارک،نظرات)

| مشاهده متن کامل بحث + 139611 بازدید | 203 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه ی من میگه آغوشی هم وسیله ی بسیار به درد خوریه به شرطی که مارک خوب باشه و بندهاش کاملاً وزن بچه رو پخش کنه. کریر هم که عزیز دلم بود تا 9 ماهگی پسرمو توش میذاشتم یه تیکه چوب هم زیرش، بهش غذا میدادم. بعدشم که دیگه یاد گرفت بشینه. این آویزهای موزیکال روی تخت هم خوب چیزیه فقط تند تند کوکش تموم میشه باید هی کوکش کنی. این بار باید باطری ای شو پیدا کنم!
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2728
2738
دوستان خوب نی‌نی‌سایتی پیشنهاد می‌کنم برای خرید محصولات برند مادرکر به پیج ninipoosh در اینستاگرام سر بزنید. نی‌نی‌پوش یه شورم دائمی با مجموعه کاملی از محصولات مادرکر از لباس گرفته تا پتو و دورپیچ و روتختی ... خوشبختانه قیمت‌ها هم مناسبن خیالتون راحت;) شوروم دائمی نی‌نی‌پوش(بازدید هر روز از ساعت 7 تا 11 با تماس قبلی) محدوده زعفرانیه است. برای اطلاعات بیشتر هم می‌تونید با این شماره تلفن تماس بگیرید: 09301601011
سلااام من دوباره اومدم بنویسم، اشتی شدم حوله مارک خوب بگیرین چون میدونین که خییییلی استفاده میشه! ولی از این چندتایی ها لازم نیست که، تن پوشش هم که فعلا نمیتونن استفاده کنن، یدونه مارک خوبش کافی میشه تا بعدا، من جونیور گرفتم مربعی بزرگه تقریبا، بسسسیار راضیم عین نو میمونه هنوز
آخ پارچه متری حاجت دست آدمه!!! منم یه تجربه بگم! هفته ی اول که نی نی پی پی می کنه سیاهه و رنگش نمیره. خیلی احتمال داره از حموم که درش میارید یا بردید شستید دارید میارید پوشک کنید یهویی دوباره پی پی کنه. اون وقت حوله نازنین مارک و خوبتون برای همیشه لک می شه. هفته ی اول، یه پارچه متری یا از همین کهنه نخی های فیروز دورش بپیچید بعد حوله خوشگله!
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706