2733
2734
دوستان عزیز من تازه مینی واش ۴کیلوی سبد دار آاگ خریدم چند سوال داشتم: ۱_ تو اینترنت دیدم نوشته نیمه اتومات ویک سبد خشک کن داخلش هست این یعنی اینکه موقع شستشو باید اون سبد خشک کن رو برداریم وبعد که آبکشی کرد لباشها رو در بیاریم وسبد خشک کن را بزاریم وبعد دوباره لباسها را بگذاریم تا خشک کند؟ یا از اول سبد خسک کن داخلش هست؟ ۲_این که نوشته نیمه اتومات خودش تا مرحله آبکشی انجام می دهد وبرای خشک کن ما باید دکمه ای بزنیم ؟یا مثل دوقلوها با دست باید آبکشی کنیم ؟ اگر نکته مهمی می دونید لطفا بگید ببخشید طولانی شد چون از اطرافیان کسی مینی واش نداشته
دراوج مشکلات هم آرامش دارم ........چون من خدارو دارم
سلام عزیزم بله باید سبر رو برای شستشو بردارید و موقع خشک کردن بذارید دوباره من آخرش خودم یه بار آب می کشیدم با دست ولی خیلی سطحی
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تخلیه و آبکشی داره ولی نه به قدرت لباسشویی
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
نه پولک جان به درد لباس بچه میخوره فقط
البته مال من آاگ نبود ولی تک قلوی نی نی واش بود
2738