2410
2553
من باردارم. بچم بونیا بیاد به امید خدا؛ پسرم یکسالو یکماهشه میخوام ببینم چقد برام سخته؟ از دوقلو سختره یا نه. البته کمک خاصی ندارم. احتمالا بتونم گاهی پسر بزرگم رو پیش مادرم بزارم نظر بدیمگن میخوام خودمو اماده کنم
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون مامانه دوقلوام،به نظرم دوقلو سختتره چون تو یه سنن.همه چیشون باهمه شب بیداریاشون جون نمیذاره برام باهم مریض میشن باهم گریه میکنن
ببین من و تو ما شدیم رفت...توی 👈❤👉 هم جا شدیم رفت...😉
2456
عزیزم مطمینی؟ الکی دلگرمی ندیناااا😆
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *
اووو گلابتون منو شناختی؟ من همونم ک باردار شدم تاپیک زدم پرسیدم بچه های یکساله تون چکارا میکنن؟؟
2714
الان ۹ هفته . خوبم ممنون مگه بچه بزرگت رو باید بخوابونی؟ خودش نمیخوابه؟؟
ریحان از چه نظر راحتره؟
اره عادت داره رو پام باید تکونش بدم.اگه خسته باشه خودش موقع شیر خوردن خوابش میبره. ولی اکثراوقات شوهرم خوابش میکنه
یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
معمولا بچه های دوم شر و شیطون میشن چون ی الگو دارن بچه اول!
2706