2733
2734
عنوان

احتمال بارداری-کمک فوری-خواهش! :(

| مشاهده متن کامل بحث + 312274 بازدید | 146 پست
مهسا یه چیزی بهت میگم
بعدها بهش میرسی.
این پستهای چند روزت را جایی ذخیره کن که بعدا حسابی به خودت بخندی و تاسف بخوری که چرا اعصابتو بهم ریختی
مردم میرن هزار جور قرص و دوا و آمپول استفاده میکنند هر شب هم پروژه دارند و کلی تلاش میکنند حامله نمیشن. منم یه زمانی مثل تو فکر میکردم حالا بعداز اینکه تو حامله شدن موندم دیگه حسابی نگرانی تو برام کودکانه است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
همه چیز به لطف خدا درست شد
نمیدونید چقدر خوشحالم
پریود شدم امروز
از همه تون ممنونم که کمکم کردید
درسته که اشتباه کردم و خیلی اذیت شدم اما در عوض با اینجا و دوستای خوبی مثل شما آشنا شدم و کلی هم تجربه کسب کردم

ممنون سمیه جان
حق با شماست عزیزم
دوستای عزیز سلام.من بالاخره پریود شدم اونم چه جورش،2روز خونریزی و درد خیلی شدید و کم سابقه داشتم،امروز دیگه بهتر شدم فقط یه سوال؟دیگه مطمئن باشم از بارداری خبری نیست؟احتیاج به آزمایش مجدد که نیست؟بهم نخندیدا آخه یه جا خوندم بعضیا تا 2-3 ماهگی پریود هم میشن؟!!!!
2738
تو رو خدا انقدر زود نگران نشو عذاب وجدان گرفتم...

آخه گاهی اوقات حاملگی ناقص شکل میگیره و به صورت لخته دفع میشه و معمولا زنا نمی فهمن.

لخته بعد از تاخیر در پریود، طبیعیه چون دیواره رحم ضخیم تر شده و همراه با تخریب مویرگ ها جداره هم کنده

میشه اما اگه همیشگی و زیاد باشه باید بررسی شه. پس نگران نباش
ممنونم نوا جون از نگرانی در اومدم حالا ناقص یا هرچی رد شد خدا رو شکر کی میخواست جواب مادر نامزدم رو بده؟!!
مهسا جون از شما هم ممنونم،منم تبریک میگم که از نگرانی در اومدی من خوب این مدت درکت میکردم و الانم انگار دنیا رو بهم دادن.حالا یه روز میشه همین نگرانی رو داریم که جواب آزمایشمون مثبت بشه ما دیگه کی هستیم؟
از همه دوستایی که کمکم کردن بینهایت ممنونم انشاالله که همگی همیشه شاد و سلامت باشید.
ممنونم نوا جون از نگرانی در اومدم حالا ناقص یا هرچی رد شد خدا رو شکر کی میخواست جواب مادر نامزدم رو بده؟!!
مهسا جون از شما هم ممنونم،منم تبریک میگم که از نگرانی در اومدی من خوب این مدت درکت میکردم و الانم انگار دنیا رو بهم دادن.حالا یه روز میشه همین نگرانی رو داریم که جواب آزمایشمون مثبت بشه ما دیگه کی هستیم؟
از همه دوستایی که کمکم کردن بینهایت ممنونم انشاالله که همگی همیشه شاد و سلامت باشید.
2706