2726
عنوان

پیاز درمانی و خوردن عرق رازیانه و بومادران

| مشاهده متن کامل بحث + 51158 بازدید | 74 پست
سلام دوستان. اول این که من احتیاج شدید به دعای همه شما هایی که کامنت من رو می خونید دارم. خواهش می کنم در هر حال که بودید برای من دعا کنید و از خدا بخواید که حاجتمو بده. من سال هاست که دلم گرفته و از بس دعا کردم و از خدا خواستم خسته شدم. خودم برای خودم دعا می کنم که نمی گیره لاقل شما برایم دعا کنین. من دو تا حاجت از خدا دارم. و اگر به این دو حاجتم نرسم تا آخر عمرم غم بزرگی توی دلم می مونه. خدایا کمکم کن کمکککککککککک
سلام من امروز شروع به روش پیاز درمانی کردم انقدر حالم بد شد که گلاب بروتون هر چی خورده بودم و بالا اوردم میشه بگید که اونایی که از این روش استفاده کردم چطوری مصرف کردن که حالشون بد نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=614775&PostID=24086645#24086645
کاش حسرت چیزی به دل هیچ کس نمونه تا بخواد غصه بخوره الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من شینا هستم 3 ساله باردار نمیشم عکس رنگی گرفتم مشکلی نبود شوهرم هم سالمه بهم گفتند لاپاراسک.پی باید بشی اما من مرددم سایت شما رو دیدم گفتم شاید با پیاز درمانی مشکل ن حل بشه من هر بار که کیت تخمک گداری استفاده میکنم یک خط میاد یا دو خط اما خط پایینی خیلی خیلی کم رنگ پریود هام منظم و 25 روز ه هست حالا میخوام مناز دیروز که روز 7 پری بود پیاز درمانی با انجیر و هیج را شروع کردم و امروز که روز 8هست کیت گذاشتم بازهم به زور خط پایینی پیداشد سمت راست و چپ شکمم از صبحتیر میکشه ایا نشانه خوبیه
میخوام بدونم منتا کی این پیاز درمانی را باید ادامه بدم یعنی اگر کیت گداشتم و 2 خط پر رنگ شد دیگه اب پیاز نخورم شما را به خدا جواب من رو بدید
خدایا خیلی مهربونی 
2728
راستی یادم رفت بگم منم بعضی مواقع کیست دارم اما الان مشکلم اینهکه من حتی اگر کیت تخمک گداری 2 خط پر رنگ بود بازهم 15 روز پیاز درمانی را ادامه بدم مشکلی درست نمیکنه
خدایا خیلی مهربونی 
کسی نیست جواب بده به من بگید پیاز درمانی را تازمان پریود بعدی ادامه بدم حتی اگر کیت تخمک گذاری دو خط بود یعنی ضرر نداره باعث از بین رفتن نطفه نمیشه البته اگر تشکیل شده باشه
خدایا خیلی مهربونی 
سلام یاشار جون، نگران نباش خانومی چون تو دستور پیاز درمانی گفته شده از روز 5 تا روز 20 پری استفاده بشه و تو اون ماه اگه لقاحی صورت گرفته باشه نطفه از بین نمیره چون خیلی از کسانی که این روش رو رفتن تو همون ماه اول باردار شدن پس استرس نداشته باش و درمانت رو کامل کن.
خالق من بهشتی دارد نزدیک،زیبا و بزرگ و دوزخی دارد به گمانم کوچک و بعید و در پی دلیلیست که ببخشد مارا.....
سلام طیبه جان ممنون که جوابم رو دادی راستش من در روز 12 از روز اول قاعدگیم هستم واین چند روز اقدام داشتیم منتهی من چون خیلی استرس دارم و با کوچکترین سر وصدای بلندی میترسم امروز داشتم اشپزی میکردم قابلمه از دستم افتاد و من خیلی ترسیدم و زیر دلم درد گرفت میخوام بدونم ایا در این چند روز که ما اقدام داشتیم اگر اتفاق خوبی هم افتاده باشه و تخمک هم ازاد شده باشه و با اسپرم وارد دهانه رحم شده باشه با ترسیدن من امکان داره همه چیز خراب شده باشه یا نه تو رو خدا جوابم روبده از ظهر تا الان ناامید نا امیدم دارم دارم ار ناراحتی میمیرم
خدایا خیلی مهربونی 
سلام کسی نیست جواب من رو بده اگر دوره اول پیاز درمانی رو انجام دادیم و باردار نشدیم دوره دوم میتونیم در حین اقدام پیاز درمانی هم تا 15 روز بکنیم با توجه به اینکه من پریهم منظم 25 روزه است اما باردار نمیشم
خدایا خیلی مهربونی 
دوستان برای آب شدن کیست و و تنبلی تخمدان و منظم شدن پریودیتون عرق فراسیون بخورید. اینجا رو بخونید با ارسال رایگان براتون
می فرستند. در نت هم می تونید سرچ کنید
09174444261
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577
ارسال رایگان به سراسر کشور
بهترین عرقیات شیراز با ارسال رایگان(رازیانه. بومادران و.....
من این ماه از روز پنج پری پیاز درمانی رو شروع کردم و از چند روز قبل تخمک گزاری تا الان که روز ١٧ هستم زیر دلم درد میکنه و یکم ترشحاتک بیشتر شده. من حدودا یکساله میخوام باردار بشم ولی نمیشم ازمایشهام هم سالم بوده شوهرم هم سالمه دکتر هم هیچ کاری نمیتونه برام بکنه فقط یه دوره کلومفین داد که اونم بی فایده بود من اروپا زندگی میکنم و دکترهای اینجا مثل ایران خوب نیستن دیگه نا امید شدم از بس استرس کشیدم خوش بحال اونایی که به راحتی حامله میشن راستی کسی میدونه این زیر دل درد من علتش چیه
2706