موضوع: پياز درماني و خوردن عرق رازيانه و بومادران + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
1390/9/5 - 12:40 صبح
سلام دوستان
كسايي بودن كه هم اين عرقيات رو بخورن و هم پياز درماني كنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به رشد فوليكولاتون كمك كرد اين عرقيات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باران بهانه اي بود كه زير چتر من تا انتهاي كوچه بيايي....كاش نه كوچه انتهايي داشت و نه باران بند ميامد
1390/9/5 - 12:42 صبح
بچه ها عرق رازيانه بهتره يا دم كردش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باران بهانه اي بود كه زير چتر من تا انتهاي كوچه بيايي....كاش نه كوچه انتهايي داشت و نه باران بند ميامد
الهه (مامان النا كوچولو) پست ها : 34514عضویت:1389/3/23
1390/9/5 - 12:45 صبح
پياز برا تقويت قواي جنسي مردان خوبه
خدایا !کسی غیر از تو با من نیست …خیالت از زمین راحت ، که حتی روز روشن نیست …کسی اینجا نمیبینه ، که دنیا زیر چشماته !یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته !فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم !که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم !خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن !شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن … .
پرنسس پست ها : 8638عضویت:1390/8/6
1390/9/5 - 12:55 صبح
سلام دوستان من 3 ساله ازدواج كردم و تا حالا واسه ني ني اقدام نكردم برنامم واسه سال ديگه هست به اميد خدا
ماه قبل پري 7 روز دير اومد
كه واسه من سابقه نداشت
نگران شدم و سونو انجام دادم كيست نداشتم و همه چي خوب بود ولي سايز فوليكولم از هر دو تخمدان زير 3 ميلي بود در روز چهاردهم پري
البته سيكل من 30 يا 31 روزه هست
خيلي نگرانم ممكنه با وجود پري هاي منظم تا الان , تنبلي تخمدان داشته باشم؟
اگر آره چه كاري ميتونم واسه تقويت تخمدان ها انجام بدم؟لطفا راهنماييم كنين مرسيييييييي
Leila پست ها : 403عضویت:1389/4/11
1390/9/5 - 1:12 صبح
من پياز درماني نكردم
ولي اين دو تا عرق رو خوردم.به نظرم همينا موثر بودو بچه دار شدم
asal پست ها : 709عضویت:1390/5/24
1390/9/5 - 1:25 صبح
man ham 3 sal va nim nini mikhasam,,na monazam piyaz darmani ba joshondeye raziyane ba bomadaran khordam,,dar kamale nabavari bade 4 bar iui alan nini to shikamame,,,omidvar bashid,,,,,
...
diba پست ها : 1854عضویت:1389/7/8
1390/9/5 - 8:54 صبح
منم خود رازيانه رو پودر ميكنم و بطور مرتب ميخورم،به نظر من كه واقعا به بدن كمك ميكنه،برا مني كه 3-4-5ماه يه بار پريود ميشدم،الان پري هام رو مرتب كرده
* آدلي * پست ها : 3167عضویت:1390/3/21
1390/9/5 - 11:03 صبح
سلام خانوما منم كيست تخمدان و تنبلي تخمدان داشتم با كمك پياز درماني و بومادران و رازيانه ني ني دار شدم
موفق باشين
صهبا61 پست ها : 1عضویت:1390/9/12
1390/9/12 - 1:34 عصر
سلام
خانمي هستم 29ساله از زاهدان ، بهمن سال گذشته با 2 سونوگرافي روز 2 و 14پريود متوجه تنبلي تخمدان شدم(همسرم در همان ماه آزمايش اسپرم رو انجام دادن و البته نرمال بود) از فروردين ماه تحت نظر يك دكتر بعد از مصرف متفورمين و زينك اكسايد در دوره سوم پريود در سال جديد چند دارو براي حل مشكلم استفاده كردم دوره اول لتراكس(بي تاثير بود)لتروزوم(با اينكه يك فوليكول 24داشتم با عقب زدن پريود به مدت 2هفته متوجه كيست در تخمدان چپ و عدم حاملگي شدم)2 دوره دارويي مصرف نكرم در 2دوره اخير(به تجويز دكتر جديدم ) 2دوره كلوميفن استفاده كردم (10عدد كلوميفن از شب 2 تا 7 پريودي ، هر شب2عدد، به همراه 2 امپولhmg، روز 14 ، 2فوليكول ازاد شده 25داشتم دوره بعدي كلوميفن با 3 امپول hmg روز 11دوره قاعدگي يك فوليكول 25در تخمدان چپ و فوليكول 30 در تخمدان راست ، همان شب 2امپول HCG زدم و طبق دستور پزشك 6 ساعت بعد و سپس 12 ساعت بعد از 6 ساعت اول ، و همچنين به مدت يك هفته يك شب در ميان نزديكي داشتم 2 روز مانده به اغاز دوره جديد پريودي (به دليل درد در ناحيه زير دل)يك ازمايش خون براي بارداري دادم آزمايش منفي بود يك سونو ترانس واژينال نيز انجام دادم كه به شرح زير است
در سونو انجام شده رحم به ابعاد 62در28 ميلي متر واكوپترن طبيعي است ضخامت اندومتر 7ميلي متر اندومتر در ناحيه فوندوس دوگانه مي باشد رحم؟(septate?) تصوير يك ميوم ساب سروزال 10ميليمتري در ديواره خلفي جسم رحم مشهود مي باشد تخمدان چپ طبيعي است تصوير يك كيست هموراژيك حاوي سپتاي نازك به ابعاد 34در28 ميليمتر در تخمدان راست مشهود مي باشد مايع ازاد در فضاي لگن ديده نشد)
چيزي كه ذهن منو مشغول كرده حالت رحم هستش دكتر سونوگراف حدس مي زد اين حالت دوشاخه و دو گانه بودن احتمالا باعث عدم لانه گزيني تخمك و يا ايجاد سقط ميشود لطفا منو راهنمايي كنيد دكتر معالجم داروي LD براي از بين رفتن كيست هموراژيك تجويز كرد) امكان باردارشدن همراه با خوردن قرص ال دي وجود داره؟ )آيا ميشه در مدتي كه قرص رو استفاده مي كنم دارويي براي افزايش سايز تخمك استفاده كنم ؟(راستي ميشه مصرف ال دي رو قطع و پيازدرماني رو شروع كنم روز هفتم هستم و 6 قرص ال دي رو مصرف كردم) (بعضي ها خوردن رازيانه و انجام ورزش مرتب رو پيشنهاد كردند)(بعد از بين رفتن كيست چه دارويي بيشتر ماثر هست كلوميفتن يا لتروزوم؟)احتمال بارداري هست؟ آيا نياز به عمل هست كجا ميشه اقدام كرد مشهد ، تهران يزد ، يا اينكه تو شهر خودمون هم امكان درمان هست لطفا سريع جواب بدين
Saghar61kasra@yahoo.com
خيلي ممنون وسپاسگذارم
بهاری جون پست ها : 182عضویت:1392/4/15
1392/4/18 - 11:10 صبح
فرزانه جون شما رازیانه و بومادران را چه زمانی از روز و چه مقدار میخوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گل دخملای من دوستتون دارم
       مبارک باشه :)
بهاری جون پست ها : 182عضویت:1392/4/15
1392/4/18 - 11:13 صبح
فرزانه جون به ایمیلت سر بزن شما رازیانه و بومادران را چه زمانی از روز و چه مقدار میخوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گل دخملای من دوستتون دارم
       مبارک باشه :)
مرضي پست ها : 734عضویت:1390/6/27
1392/8/1 - 12:53 عصر
سلام دوستان. اول این که من احتیاج شدید به دعای همه شما هایی که کامنت من رو می خونید دارم. خواهش می کنم در هر حال که بودید برای من دعا کنید و از خدا بخواید که حاجتمو بده. من سال هاست که دلم گرفته و از بس دعا کردم و از خدا خواستم خسته شدم. خودم برای خودم دعا می کنم که نمی گیره لاقل شما برایم دعا کنین. من دو تا حاجت از خدا دارم. و اگر به این دو حاجتم نرسم تا آخر عمرم غم بزرگی توی دلم می مونه. خدایا کمکم کن کمکککککککککک
سلام دوستان. اول این که من احتیاج شدید به دعای همه شما هایی که کامنت من رو می خونید دارم. خواهش می کنم در هر حال که بودید برای من دعا کنید و از خدا بخواید که حاجتمو بده. من سال هاست که دلم گرفته و از بس دعا کردم و از خدا خواستم خسته شدم. خودم برای خودم دعا می کنم که نمی گیره لاقل شما برایم دعا کنین. من دو تا حاجت از خدا دارم. و اگر به این دو حاجتم نرسم تا آخر عمرم غم بزرگی توی دلم می مونه. خدایا کمکم کن کمکککککککککک
1392/8/1 - 12:55 عصر
1392/8/1 - 12:55 عصر
ماني پست ها : 477عضویت:1389/7/30
1392/8/5 - 1:30 عصر
سلام من امروز شروع به روش پیاز درمانی کردم انقدر حالم بد شد که گلاب بروتون هر چی خورده بودم و بالا اوردم میشه بگید که اونایی که از این روش استفاده کردم چطوری مصرف کردن که حالشون بد نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=614775&PostID=24086645#24086645
YASHAR پست ها : 319عضویت:1389/9/27
1392/10/8 - 11:52 صبح
سس
یاشار وشینای عزیزم من و بابا منتظر اومدنتون هستیم خدایا من به زودی مامان بشم
1392/10/8 - 11:58 صبح
سلام من شینا هستم 3 ساله باردار نمیشم عکس رنگی گرفتم مشکلی نبود شوهرم هم سالمه بهم گفتند لاپاراسک.پی باید بشی اما من مرددم سایت شما رو دیدم گفتم شاید با پیاز درمانی مشکل ن حل بشه من هر بار که کیت تخمک گداری استفاده میکنم یک خط میاد یا دو خط اما خط پایینی خیلی خیلی کم رنگ پریود هام منظم و 25 روز ه هست حالا میخوام مناز دیروز که روز 7 پری بود پیاز درمانی با انجیر و هیج را شروع کردم و امروز که روز 8هست کیت گذاشتم بازهم به زور خط پایینی پیداشد سمت راست و چپ شکمم از صبحتیر میکشه ایا نشانه خوبیه
میخوام بدونم منتا کی این پیاز درمانی را باید ادامه بدم یعنی اگر کیت گداشتم و 2 خط پر رنگ شد دیگه اب پیاز نخورم شما را به خدا جواب من رو بدید
1392/10/8 - 12:00 عصر
اگر لقاح اتفاق افتاده باشه اما ادم متوجه نشدهباشه و پیاز درمانی کنه ایا باعث از بین رفتن لقاح میشه
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: