2737
2739
من 14 مرداد سقط تو 16 هفتگی داشتم و کورتاژ شدم. . 1 دوره پریودم هم گذروندم.. حالا وقتی ترد میل میرم محل تخمدان سمت چپم یه درد خیلی ریزی میگیره .. این طبیعیه ؟!؟ میترسم
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم سقطم تو هفته 20 بود. تا دوماه تخمدون راستم و رحمم گاهی تیر میکشید اما بعدش خوب شدم. البته ممکنه الان موقع تخمک گذاریت باسه. علت سقطت چی بود؟
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
علت سقط پارگی کیسه آب .. بود.. وقت تخمک گذاریم نیست.. از اول همین طور وقتی میرم رو تردمیل درد خفیفی میگیره
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت
2738
من یه شب دلم یکم درد میکرد و رحمم ی دفعه چند بار تیر کشید. فک نیکردم طبیعیه فرداش رفتن دکتر چک کرد تا ضربان بچم نمیزنه. رفتم سونو تا همون دیشب ضربانش متوقف شده. دلیلی هم پیدا نشد براش
شب قبلش یه عروسی رفته بودم ک همه فامیلا و اشناها بودن و همه میگفتن اصلا بهت نمیخوره حامله باشی جقد خوشگل شدی و از این حرفا... نمیدونم شایدم واقعا چشم خوردم😐
عزیزم. عیب نداره قسمت نبود. مال من الان 3ماه و نیم میگذره. اولاش خیلی بیتابی میکردم اما الان دیگه میخوام اقدام کنم برا بعدی.