2737
2734
منم دوقلوهامو پایان هفته 22 از دست دادم. کاش خودمم زودتر برم پیششون
من یه دختر از دست دادم کاشکی منم زودتر برم. دیگه کم اوردم. روز به روز دارم بدتر میشم
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا اینجوری میگی ایشالله صد سال زنده باشی دوقلو همیشه ریسک بالایی داره اقدام کن دوباره خدا جاشونو برات پر میکنه
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
خواهش میکنم هر مادر باردار دوقلو بخواند و جدی بگیرد مینویسم تا هیچ مادری مثل من چشم گریان و سیر از زندگی نشود. همیشه وقتی دوقاوهایی رو میدیدم خیلی ذوق میکردم بخصوص وقتی همسان بودن. یه دختر چهار و نیم ساله دارم که خیلی وقته دلش خواهر برادر میخواست. با برنامه ریزی و رعایت مسائل مختلف (تغذیه و ....)باردارشدم. تا هفته 12 به دخترم نگفتم تا مطمئن بشم. سونو هفته 8 گفت سالم. سونو هفته 12 رو که رفتم بیحال بودم دخترم شب قبلش تب داشت و براش ناراحت بودم.رفتم نسل امید بهم گفتن دوقلو هستن وای خدای من باورم نمیشد بهترین خبر عمرم رو شنیدمیعنی خدا به من دوقلو داده وای خدا چطور شکرت رو به جا بیارم.قرار بود یه ساعت بعد جنسیت رو دکتر طهماسب بگه تو اون یه ساعت خودموکنترل کردم به همسرم زنگ نزنم و بیام حضوری خونه بهش بگم. گفتم خدایا اگه دوتا دختر باشن با دختر اولم 3 تا میشن عالیه و اگه دوتا پسر هم باشن بازم عالیه.همش شاکرتم. دکتر گفت پسرنو من دائم میپرسیدم دوقلو بودنو مطمئنید اشتباه نشده باشه و گفتن نه دوقلوهستن و همسان. تو راه پرواز کردم تا خونه. یه عروسک محک برای دخترم از طرف نی نی ها خریدم و اومدم خبر خوش دادم
2738
منم دوقلوهامو هفته 23 از دست دادم شما هم زایمان زودرس داشتی؟
وقتی ناامید شدی به یاد بیار کسی رو که تنها امیدش تویی ! وقتی پر از سکوت شدی به یاد بیار کسی رو که به صدات محتاجه ! وقتی دلت خواست از غصه بشکنه به یاد بیار کسی رو که توی دلت یه کلبه ساخته !
عزیزم فقط صبر کنم من پسر نازمو توی هفته سی و هفت از دست دادم فاجعه بود خودت میدونی داغون شدم اتفاقا فقط با نی نی سایت خودمو مشغول می کردم ولی حوصله عضو شدن نداشتم اون روزها با همه سختی هاش گذشت الان یه دختر ناز هفت ساله دارم خدا هر چی مقدر کرده همون میشه اینو من تجربه کردم
لحظه لحظه شکر و نماز شکر بجا اوردم مراقبتم بیشتر شد گفتم حالا که دوقلو هستن نمازهام رو سعی کنم اول وقت بخونم و نماز شب رو هم شروع کرد.حال و روزم رو نمیشه بیان کرد.همه چیز خوب بود کوچکترین مشکلی نداشتم.سونو 18 هفته رفتم نسل امید دکتر طهماسب گفت همه چیز نرمال و خوبه.پرسیدم حالا که دوقلو هستن و همسان دکتر خاصی یا بیمارستان خاصی نباید برم گفتش شما کاملا نرمالی و با یه فرد عادی فرقی نداری هر جا خواستی برو. تو نی نی سایت و اینترنت چگ کردم مراقبتهای لازم رو گفته بودن از هفته 26 آمپول پرولوتون برا جلوگیری از زایمان زودرس میدن. برای اینکه دوقلو بودن و ممکن بود ان ای سی یو لازم بشه گفتم پس میرم مطب دکتر مغازه برای مراقبتها و برا زایمان بیمارستان چمران .قبل عید رفتم مطب دکتر مغازه گفت همه چیز خوبه گفتم اگر سوالی داشتم گفت برو بیمارستان چمران. بعد تو عید کم کم انقباض داشت شکمم و سفت میشد تو بارداری اولم هم اینطور بودم اما اینبار هر روز بدتر میشدم. روز شنبه 14 فروردین 95 رفتم مطب دکتر گفت نیومده برو بیمارستان چمران گفتم نوبت دارم برا 4شنبه میشه 2شنیه بیام گفت نه.بیمارستان چمران وضعیتمو شرح دادم گفتن کاری نمیشه کرد و طبیعیه.گفتم تو کتاب نوشته این انقباض واقعیه داد زدن سرم تو باید بگی یا دکتر. گفتم اون امپول که برا پیشگیری زایمان زودرسه چیه اونو بدید گفت دکترت باید بده. 4شنبه شد رفتم مطب امپول پرولوتون دادن زدم ولی دیر شده بود و روزی که دوباره رفتم بیمارستان22 فروردین یکشنبه اینقدر وقت کشی کردن و دارو سولفات زدن و دکترمغازه که یه ساعت بعد رفت دارو رو قطع کردن بدون دارو هی شیفت عوض شد و منو معطل کردن تا دوقلوهامو از دست دادم تو پایان هفته 22 و شروع هفته 23.بماند نگم تو اون 24 ساعت رفتاری کردن کادر بیمارستان چمران که حیوان با حیوان نمیکند..دلم میخواد بمیرم تو این دنیا نباشم. هر روز گریه میکنم بزرگترین ماتم و غم زندگیمه.خودم بیمار روانی شدم دختر و همسرم خیلی دلشکسته. هر روز گریه میکنم هر روز گریه میکنم و حسرت بغل کردن بچه هام به دلم موند. اینا خیلی خلاصه نوشتم فقط برای مادران باردار دوقلو و چند قلو باید هر روز 2 عدد شیاف پروژسترون و نیز بعد هفته 16 میتونن هفته ای یه امپول پرولوتون استفاده کنن برای پیشگیری از زایمان زودرس چون بطور طبیعی رحم جای یک بچه هست برای جلوگیری از مشکل باید هر 12 ساعت یک شیاف پروزسترون استفاده کنن
عزیزم دنیا محل سختی کشیدنه دیگه،خدا بزرگه ایشالله به زودی خدا برات جبران میکنه منم پسرم رو توی چهل هفته ی بارداری از دست دادم،خیلی سخت بود لی خداروشکر یه پسر سه ماهه دارم الان همه چی زود میگذره گلم

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706