2737
2734
عنوان

ﺧﺘﻨﻪ

12 بازدید | 20 پست
ﺳﻼﻡ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﮔﻞ ﺷﻤﺎ ﭘﺴﺮاﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺧﺘﻨﻪ ﻛﺮﺩﻳﻦ? ﺑﻬﺶ اﻋﺘﻘﺎﺩ ﺩاﺭﻳﻦ "? ﭘﺴﺮاﺗﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺘﺶ ﺑﻮﺩ? ﺭاﺳﺘﺶ ﻣﻦ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﭘﺴﺮﻣﻮ ﺧﺘﻨﻪ ﻛﻨﻢ اﻻﻥ 5 ﻣﺎﻩ و ﭘﺎﻧﺰﺩﻩ ﺭﻭﺯﺷﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺴﺮﻡ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﻏﻠﺖ ﻣﻴﺪﻩ و ﻣﻴﻜﺸﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻃﻮﺭ ﺷﺒﻬﺎ ﻫﻤﺶ ﺑﺎﺷﻜﻤﺶ ﻣﻴﺨﻮاﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪاﺭﻩ ﺑﺎ ﭘﻬﻠﻮ ﻳﺎ ﭘﺸﺖ ﺑﺨﻮاﺑﻮﻧﻤﺶ ﺑﻪ ﻧﻆﺮﺗﻮﻥ اﻻﻥ ﺧﺘﻨﺶ ﻛﻨﻢ ﻳﺎ ﺑﺬاﺭﻡ ﻭﻗﺘﻲ ﺭاﻩ ﺭﻓﺖ "? ﺧﻂﺮ ﻧﺪاﺭﻩ? ﺗﺠﺮﺑﺸﻮ ﺩاﺭﻳﻦ?
ﭼﺮا ﻣﻦ ﺷﻜﺴﺖ ﻋﺸﻘﻲ ﻧﻤﻲ ﺧﻮﺭﻡ! ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﻳﻜﻲ اﺯ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﺷﻜﺴﺖ ﻋﺸﻘﻲ ﻣﻨﻮ ﺧﻮﺭﺩﻳﻦ 😢😢😢 (ﻗﺎﺗﻞ ﺯﻧﺠﻴﺮﻩ اﻳﻴﻢ)
منم هنوز ختنه نکردم پسرم رو.3.5 ماهشه انشالله 4 ماهگیش میخوام ببرمش برای ختنه شنیدم فقط یه روز اذیت هستن
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ﻣﺎﻧﻴﻜﺎ ﺟﺎﻥ ﺟﺪﻱ? ﻳﻌﻨﻲ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﭘﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ?
ﭼﺮا ﻣﻦ ﺷﻜﺴﺖ ﻋﺸﻘﻲ ﻧﻤﻲ ﺧﻮﺭﻡ! ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﻳﻜﻲ اﺯ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﺷﻜﺴﺖ ﻋﺸﻘﻲ ﻣﻨﻮ ﺧﻮﺭﺩﻳﻦ 😢😢😢 (ﻗﺎﺗﻞ ﺯﻧﺠﻴﺮﻩ اﻳﻴﻢ)
2731
ﻫﺪﻱ ﺟﻮﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﻏﻠﺖ ﺑﺪﻩ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﻴﺴﺖ?
از نظر علمی بچه رو باید زیر ۴۰ روز ختنه کرد چون باعث جلوگیری از سرطان های مردانه میشه گذشته از این چرا این قدر دیر بچه هر چی بزرگتر بشه بیشتر اذیت میشه و درد میکشه پسرم رو من ۴۰ روزه ختنه کردم فقط یک روز درد کشید.الانم به نظرم هر چی زودتر بهتر مگه می خوای یادگاری نگه داری که تا الان صبر کردی
عشق زندگی من نیکان
2738
ﻣﺎﻧﻴﻜﺎ ﺑﺨﺪا ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ ﻗﻠﺒﻢ ﻫﻤﺶ اﺯ ﻓﻜﺮﺵ ﺩﺭﺩ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ ﺗﺤﻤﻠﺸﻮ ﻧﺪاﺭﻡ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻣﻴﮕﻪ ﻧﻤﻴﻜﻨﻴﻢ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮔﻴﺮ ﺩاﺩﻩ ﺑﻜﻦ اﺧﻪ ﻣﺬﻫﺒﻴﻪ
واااا بعنی چی بهش اعتقاد دارین. خب پسرو باید ختنه کرد دیگه. هرچه زودتر هم بهتر. من پسرمو چهل روزگیش ختنه کردم. اصلااا هم اذیت نشد. شما هم مطمئن باش الان ختنش کنی خیلی بهتر از زمانیه که راه بیفته. حلقه هم خیلی راحته
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
اﺧﻪ ﻣﻦ اﻳﺮاﻥ ﻧﻴﺴﺘﻢ اﻳﺘﺎﻟﻴﺎ ﻫﺴﺘﻢ اﻟﻤﺎﻥ ﺧﺘﻨﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺒﺮﻣﺶ اﻭﻧﺠﺎ ﺗﺎ اﻻﻥ ﻓﺮﺻﺖ ﻧﺪاﺷﺘﻢ اﻗﺎﻣﺖ ﺑﭽﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪﻩ
2706