2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم به طور طبیعی بدن خانم ها از بین فولیکول های در حال رشد، اونی که با کیفیت تر باشه رو رشد میده و آزاد میکنه، یعنی فقط یکی هر ماه آزاد میشه. ولی به بعضی ها که مشکل آزاد شدن تخمک دارن دکتر آمپول hcg میده که باعث میشه هر چی تخمک بالغ هست آزاد شه و احتمال چند قلو یی داره. البته به صورت استثنا خانم های انگشت شماری هستن که توی یک ماه بودنشون به طور طبیعی دو تخمک آزاد میکنه که باعث دو قلو یی میشه، اما این خانم ها انگشت شمارن
2738
اصلا همه خانم ها در هر ماه چند فولیکول در حال رشد باید داشته باشن اما در نهایت فقط یکی از اونا به رشد کافی میرسه و آزاد میشه. البته گفتم به جز روشهای مصنوعی که با دارو تخمدان ها تحریک میشن
بالا که گفتم بعضی خانم های انگشت شمار دو تخمک در ماه آزاد میکنن که باعث دو قلو زایی میشه که دو قلوی نا همسان هم میشن ( چون از دو تخمک متفاوته) و البته بعضی ها یک تخمکشون بعد از باروری به دو قسمت تقسیم میشه ( و چون فقط یک تخمک بودی که دو نصف شده، دو قلوهای همسان میشن)
2706