2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام آزاده جان
من LG دارم 5 ساله و بطور متوسط هفته ای 2-3 بار روشن می کنم
بیچاره آخ نگفته ولی حواست باشه مدلی رو بگیری که برنامه شستشوی جداگانه کشوی بالا و پائین داشته باشه
مدلهای جدیدش نداره ولی واقعا" به درد می خوره چون بعضی وقات ظرفهات کمه و توی 1 طبقه جا می شه
قربونت
سلام ازاده جون ... من ماشین ظرفشویی ال جی مدل 114 دارم دوسالی میشه که خریدم ماشاا... مثل یه کدبانو واسم کار کرده ... خیلی دوسش دارم عصای دستمه ... اول می خواستم رومیزی بخرم ولی بچه ها ی همین سایت منصرفم کردن و حالا خیلی خوشحالم که به حرف اونا گوش دادم اصلا هم پشیمون نیستم ... ال جی هم خوبه هم قیمتش مناسبه ... بیشتر باید بدونی که چطور ازش استفاده کنی و پودر و مایع و نمک خوب توش بریزی که خراب نشه ... چون ماشین ظرفشویی چیزی نداره که خراب بشه .. فقط اگه درست ازش استفاده کنی و اشغالای اضافی ظروف رو بگیری و همیشه هم نمک بریز تا رسوب اب باعث خرابی ماشینت نشه ... این توصیه ها رو اگه انجام بدی مطمئن باش که هیچ فرقی با بوش نداره ... اینو بهت قول میدم ... منم اوایل که می خواستم بخرم خیلی گیج شده بودم ولی ال جی رو انتخاب کردم به انتخابمم ایمان دارم چون بهم ثابت شده ... پیشاپیش مبارکت باششششششه عزیزم سوالی داشتی باز در خدمتم عزیز دلم
2706