2733
2734
عنوان

خانوم هایی که بچه دارن یه سوال👫

16 بازدید | 35 پست
شما راضی هستید الان بچه دارید یا فکر میکنید کاش دیرتر بچه دار میشدید من 29 سالمه 3 ساله ازدواج کردم ولی بازم میگم بچه خیلی دست و پا گیره فعلا نیارم سرم کلاه میره!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه پشیمون نیستم. بچه واقعا شیرینی زندگیه بله سختی های خودش رو داره ولی شیرینی بچه سختی هاشو از یاد آدم میبره
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
من 22سالگی ازدواج کردم.25سالگی اولین دخترم حامله شدم.28سالگی ام و ماه اخر بارداری.بچه خیلی شیرینه.اگه احساس یکنواختی توی زندگیت داری دست به کتر شو.اگه فقط یکی میخای بزار سی سالگی یکی بیار
دخترام زندگیم هستن
2738
سلیقه ایه اما برا بچه دارى هرچه سنت کمتر باشه بیشتر حوصله دارى و بیشتر مى تونى درکش کنى
https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
کلی خرج وبیخابی ودوندگی صلب اسایشوارامش داره
من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
البته بچه من هنوز بدنیا نیومده
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
بچه واقعا دست و پا گیره یعنی دیگه برای خودت زندگی نمی کنی. همه چیزت رو باید با اون تنظیم کنی. من هشت سال بعد ازدواجم بچه دار شدم اما باز میگم کاش میذاشتم برا چندسال بعد
*چه اسارت بی افتخاری است ، در بند حرف این و آن بودن* ژان پل سارتر
2706