2733
2734
سلام مامانای گل مشهدی- کسی بوده که یک سال اخیر بیمارستان بنت الهدی زایمان کرده باشه؟ بیاین اینجا از زایمان و بیمارستان و دکتر و کادر بیمارستان بگید منم ان شا الله میخوام اونجا زایمان کنم- در ضمن دکترم قدسیه علوی هست
ماهی جان هم دکترت دکتر خیلی خوبی هست هم بیمارستانت البته من ده سال پیش تو همین بیمارستان سزارین شدم باهمین دکتر خیلی راضی بودم دخترخالمم پارسال سزارین شد تو بنت الهدی اونم راضی بود
کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم یک سال ونیم پیش اونجا زایمان کردم....کادرش خوب بود....خوب رسیدگی می کردند....هم به خودم و هم به نی نی....روی هم رفته راضی بودم...انشاالله شما هم به سلامتی زایمان کنید
ای خدای مهربان من ....
2728
ﻣﻦ ﺩﻭ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻞ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺳﺰﺍﺭﻳﻦ ﺷﺪﻡ... ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻮﺩ... ﻋﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﻟﻲ ﻫﻨﻮﺯ ﺯﻧﮓ ﻣﻴﺰﻧﻦ ﺍﺯ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺣﺎﻝ ﺧﻮﺩﻡ ﻭ ﺑﭽﻢ ﻣﻴﺒﺮﺳﻦ!
دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2738
میخواستم ببینم میاد علوی سر زایمان طبیعی؟؟؟؟؟؟ آخر آخرش میاد؟؟؟؟

خود بیمارستان امکاناتش چطوره؟؟؟؟؟ خودشون پوشک و لباس نینی رو عوض میکنن؟؟؟؟؟

اینایی که اتاق خصوصی داشت ، میتونن شب مامان و همسر بمونه؟؟؟؟؟؟

بی حسی اپیدورال میخوام ، بعد چند سانت باز شدن میزنن؟؟؟؟
خوبه؟؟؟؟
منم 3 ماه پیش با دکتر حیدری علوی تو این بیمارستان‌ سزارین شدم... پمپ درد هم گرفتم که خیلی دردم رو کم میکرد... از پرسنل هم فوق العاده راضی بودم...لباس و پوشک بچه رو هم خودشون عوض کردن... هر موقع مشکلی بود با یک تماس سریع میومدن اتاق من خصوصی بود البته شب هم مامان و خواهرم پیشم بودن
خدایا شکرت...