2726
سلام مامانا.من هفته 33 کمر درد و درد پریود داشتم.رفتم بیمارستان معاینه شدم گفتن دهانه رحم باز شده و بستری شدم.آمپوول و سرم زدم و دوباره بتا زدم(هفته 28 یه بار زده بودم ولی چون یک ماه گذشته بایدد تکرار میشد). حالا 35 هفته و 3 روزم .دیشب از کمر درد و درد پریود زیر شکمم خوابم نبرد.کیسه اب گرم گذاشتم یکم فقط یکم بهتر شدم.دیگه از شدت بیخوابی بیهوش شدم.الا دردم کمتر شده.انقباضاتمم همینطور.به نظرتون بازم دهانه رحمم باز شده؟چیکار کنم؟دیشب انقباض داشتم ولی فاصله ش کمتر نمیشد.کلا 6 تا 7 دقیقه بینشون بود.اگه باز اینجوری شم چیکار کنم؟
حتمال داره باز شده باشه ولیالان بازم باشه دیگه تو سی وشش هفته ای مشکلی ندارهبرو دکتر یه معاینه
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانمینا همش میگن بذار دردت بگیره بریم زایمان کن..الکی معاینت نکنن بدتر شی.ولی خودم میترسم مشکل دیگه باشه الکی پشت گوش بندازم بعد پشیمونی سودی نداشته باشه
2728
سلام من سر بچه اولم نیش درد زیاد داشتم دیگه آخرهاش دولا دولا راه میرفتم یهو چنان دردی میگرفت که فقط داد میزدم...سر موعد رفتم برای سزارین که دکترا همه میگفتن داری طبیعی زایمان میکنی چرا سزارین:؟بجه داره میاد یه کم تحمل کنی تموم قبول نکردم
تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
کیسه آبگرم برای چی گذاشتی؟ مگه اسپاسمه که کیسه آب گرم بذاری دختر؟!! باز شدن دهانه رحم یعنی احتمال زایمان زودرس. استراحت کن حتی بهتر هم شدی نباید خیلی بشینی یا راه بری. و ببین اگه بهتر نمیشی حتما مجدد به دکترت مراجعه کن.
LilySlim Weight charts
2706