2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ببخشید لیلا جان من الان دیدم پستت رو - منظور شما همین مهده ؟- اگه آره باید بگم پسرمن نزدیک 2 سال اونچا میرفت بیشتر به خاطر اینکه نزدیک محل کارم بودولی برای پیش دبستانی اش هر کاری کردم حتی از در مهد هم تو نیومد و بردمش مهد دیگه حالا نمی دونم چرا؟ شاید خاطره بدی داشته
حقیقتش من چند بار بچه رو زخمی تحویل گرفتم یه بار که مربی مهد لپش رو نمی دونم گاز گرفته بود چی کار کرده بود خود مربی که می گفت تپل بوده خوشم اومده بوسش کردم ولی صورت بچه قرمز قرمز بود تا من به رم بیارمش
خوب هم هنوز نمی تونست پسرم حرف بزنه اون موقع
خدایا .......گاهی نگاهی
ولی می گفت لپم رو خوردن - از لجاظ نظافت هم من همیشه با خودم دستمال مرطوب میبردم که توی ماشین دستهاش رو تمیز کنم اول - چون هرچی که توی روز خورده بود رو میشد لای انگشتهاش دید - ولی خب من چاره ای نداشتم عزیزم مجبور بودم - هرچی هم که می گفتم ترتیب اثر نمی دادن - البته یک سری مزایا هم داره و معایبشم با توجه به مهدهای دیگه ایی که من پسرم رو بردم فکر کنم همه مثل هم هستن
خدایا .......گاهی نگاهی
سلام.راجع به مهدیکی یدونه سوال کرده بودید. هردوکودک من سالها اونجا بودند ومن خیلی راضی بودم وبه تجربه خودم ودوستانم ، بهترین مهد منطقه است. حتی من وقتی محل کارم جابجا شد وبااینکه خیلی دور شد، باز همونجا بردم.چون اگرایرادی هم باشه که همه جا هست وانجا بسیار کمه ، مدیر مهد پیگیری میکنم ومردها هم شاد وسرحال هستن وازنظربهداشت وآموزش هم راضی بودم.
2706