2737
2739
من 20 روزه زایمان کردم.واقعا اونجوری که میگفتن نبود که ادم مرگو جلو چشماش میبینه. اصلا اینزور نبود.سخت هست اما قابل تحمله. با بیحسی رو باید از بیمارستانی که میخوای بری بپرسی.وای جدیدا همه جا انجام میدن. سعی کن بدون مداخله باشه عزیزم.
😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اصلا از زایمان طبیعی خوشم نمی یاد الان گیج شدم امروز رفتم بیمارستان سوال کردم گفتن زایمان بدون درد برو
روز به روز به باردارشدن نزدیک و نزدیک تر میشم.
2738
منم قرار بود اپیدورال کنم اما دکترم از اقوام بود اجازه نداد.گفت عوارض داره.زایمانم به تاخیر میندازه.اما اگه خیلی میترسی خوبه هرچی باشه از سزارین بهتره.
هیچ اندیشه ای زشت نیست، اندیشه ای که اجبار شود زشت میشود..
بچه ها منم از طبیعی میترسیدم اماخداروشکر یه تاپیک همینجا پیدا کردم که برعکس مشتاق طبیعی شدم براتون میذارم برید همون صفحات اول نکاتش رو نوشته و صفحات بعدش هم تجربه های بچه ها از اون نکات...کلی اروم میشید...حتما برید و بخونید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1101230&T=%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA%DB%8C_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%B4%D8%AF%D9%86_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C_&PageNumber=1
خدایا ممنون که یکی از فرشته های کوچولو تو تو دلم گذاشتی..میدونی ک خیلی وقت بود منتظر این معجزه کوچولو بودیم..خدایا مهربونی هاتو خیلی دیدیم.. ازت میخوام ک نینی مون سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و عاقبت بخیر باشه خدایا امید و توکلمون فقط به توئه که مهربون ترینی
زایمان طبیعی با اپیدورال مهارت زیادی میخواد چون باید در لحظه ی خاص و نقطه ی خاصی تزریق صورت بگیره. خواهر من آمریکا به همین روش زایمان کرد و بسیار راضی بود. خود من هم زایمان طبیعی داشتم مثلا بدون درد. اما تزریق بی دردی فقط روند زایمان رو کند کرد و مامام بهم گفت اگه بی دردی نگرفته بودم می تونستم دو ساعت زودتر زایمان کنم. با همه ی اینا از زایمانم خیلی راضی ام و یکی از شیرین ترین خاطرات زندگیم هست.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...