2737
2734
چهار روز پیش توی یکی از تایپیک ها در مورد خواب بچه یک ساله و سختی هاش کاربر گوجه جون کتابی رو معرفی کرد. منم خریدمش و الان سه روزه دارم روش هاش رو روی نوزاد سه ماهه م و دختر چهارسالم که همیشه توی تخت ما میخوابید پیاده میکنم. در مورد نوزاد که واقعا جواب داده و میذارمش تا خودش بخوابه و از امروز میخوابه. در مورد دخترم هم خیلی بهم کمک کرده و الان چهار شبه خودش توی تختش میخوابه. البته در مورد دختر بزرگم قبل از انجام برنامه های این کتاب امادگی هایی رو انجام داده بودم ولی در مورد ادامش چیزی نمیدونستم. خواستم به مادرهایی که گرفتار خواب بچه هستن معرفیش کنم. هر کودکی می تواند خوابیدن بیاموزد، از بدو تولد تا سن رفتن به مدرسه، چگونه می توان مشکلات خواب هشت تومن بیشتر نبود ولی اندازه چند جلسه مشاوره رفتن بهم کمک کرد. از گوجه جون هم ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان شایان دقیقا مشکل من. احساس میکنم تخت پسرم باریکه. شبا بغلش صندلی میذارم که نیفته خخخ البته قبلا یه تیکه ام دی اف 40 سانتی همسرم نصب کرده بود کنارش بعنوان محافظ. اما مهمون اومد بهش فشار آورد اونو کند! الان صندلی میذارم
LilySlim Weight charts
2738
عطیه جون حتما امتحان کن هرچه زودتر بهتر. از بچه چهارساله که سخت تر نیست. فقط قانون اصلی اینه که در برخورد با بچه باید اراده خودتو با مهربونی بهش غالب کنی. بچه تا متوجه تزلزل اراده پدر و مادر بشه قانون خودشو میذاره. تا ببینه شما دلت براش سوخته و متمایلی بهش اسون بگیری راحت ترین راه خودشو برات میچینه. من واقعا به این اصل ایمان اوردم. دیشب محکم به دخترم که از خواب بیدار شده بود گفتم برو روی تختت و بخواب تا من برگردم. و در کمال ناباوری خوابیده بود. باید قاطع و مهربون باشی.
خواهش میکنم عزیزم. این خارجی ها خیلی از تجربیات بچه داریشون از ما بهتره. بخدا تا قبل یه یچه اینورم بود یه نوزاد اونور شب یا از لگد این بیدار میشدم یا گریه اون. الان که اولشه هنوز سختی هایی داره اما هم خودم هم شوهرم راضی هستیم. شوهرم هم به اتاق برگشته.
2706