2737
2734
سلام خانما از ایلام کسی نیست؟؟؟؟؟
پسرم تو معنی زندگی هستی معنی عشق .با وجود تو ،من و پدرت شادیم خوشبختیم خدایا شکرت .
عزیزم من دارم میام تا اخر ماه ایلام زندگی کنم میخوام بدونم چطور جاییه؟؟؟کدوم منطقه اش خوبه برای گرفتن خونه میشه راهنماییم کنی نارسیس جون
پسرم تو معنی زندگی هستی معنی عشق .با وجود تو ،من و پدرت شادیم خوشبختیم خدایا شکرت .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
از میدان بیست و دو بهمن به بالا بافتش قدیمیه خونه هاش ویلایی چند ده ساله ولی حوالی میدان میلاد و بلوار فارابی خوبه البته اگه خونه پیدا کنین نه والا گروه نداریم متاسفانه ایلامی خیلی کم دیدم تو سایت میتونم بپرسم کار همسرتون چیه؟ شاید همکار شوهرم باشن
خداجونم مرسی که هوامو داری...عاشقتم.
توی پالایشگاه شاغلن عزیزم نارسیس جون لطفا درخواست دوستیمو قبول کن ایشالله بیام ایلام حداقل یه دوست داشته باشم
چه جالب شوهرم پتروشیمی کار میکنن ما بخاطر کارشوهرم نزدیک پتروشیمی زندگی میکنیم ده مین باهامون فاصله داره پالایشگاه هم بغل گوشمونه خلاصه که خوش اومدین عزیزم ایلامیا تا دلت بخواد مهمون نوازن راستی از کجا میاین؟؟
خداجونم مرسی که هوامو داری...عاشقتم.
چه خوب پس فک کنم توی یه حرفه هستن همسرامون .من الان بندرعباسم همسرم پالایشگاه بندرعباس شاغله و داریم جابججا میشیم بیایم ایلام . مرسی عزیزم از خوشامد گوییت بله شنیدم مهمان نوازن خیلی یعنی خود شما هم ایلامی نیستید؟؟؟مثل ما واسه کار اومدید؟؟؟
2706