2726
عنوان

۴هفته و ۲روزمه ولی خیلی حالم بده

99 بازدید | 17 پست
دوستام میگن زوده برای حالت تهوع و این چیزا ولی از ساعت ۷از شدت تهوع از خواب بیدار شدم چیکار کنم من!

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میتونی اگه خیلی حالت خرابه ب دکترت بگی دمیترون بنویسه یبوست میاره ولی تهوع رو عالی درمان میکنه تا ٣ ماه همینه
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
سلام نی نی گل جان عزیزم اول بهت تبریک میگم به خاطر بارداریت و آرزو میکنم 9ماه بارداری خوبی داشته باشی عزیزم منم اوایل شدتش زیاد بود مخصوصا وقتایی که از خواب بیدار میشدم انقدر بدنم ضعف داشت که به زور میتونستم یه کتاب رو تو دستم بگیرم اما خدا رو شکر رفته رفته قابل تحملتر میشه ضمنا دکتر به من ب 6 داد هم قرص و هم آمپول اگه خیلی تهوعم شدید شد سعی کن زنجبیل هم تو چای و شیر استفاده کنی برای خیلیا موثر بوده
ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد ....... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
ممنون ازتون بچه ها باشه حتما یه چیزی میزارم کنار تختم میخورم از این به بعد ممنون می جان. دیروز دکتر بودم ولی اینقدر حالم بد نبود تا دیروز که بهش بگم دوباره باید برم بش بگم ممنون از همتون

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

عزیزم از روز ٢٨ ویار میتونه شروع شه و تا ٩ ماه هم ادامه پیدا کنه. من الان ماه هفتم هنوز ببخشید صبح ااستفراغ دارم. قرص اندانسترون زیر زبانی قبل از بیرون اومدن از تخت می خوردم و ١٥ دقیقه بعد صبحانه فقط نُون و پنیر گاهی خیار و گاهی گردو. یک ساعت خوب بودم . تند تند کارامو میکردم چون دوباره از ١١ شروع میشد و با هیچ چیز کنترل نبود و نهایتا شب اورژانس وسرم تا کمی بتونم بخوابم و دوباره روز بعد آغاز. امیدوارم مال شما اینقد بد نباشه.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
2706