2737
2734
سلام عزیزانم.توروخدا کمکم کنین.بچه ی کوچیک دارم و الان اصلا شرایط یه بچه ی دیگه رو نداریم.ایاراهی هست ک برای سقطش انجام داد؟خیلی داغونم.خواب و خوراک ندارم.اصصصلا نمیتونم نگهش دارم.و تا دیر نشده میخوام یه کاری کنم.
این نیز بگذرد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کاش من ناخواسته باردار بودم عزیزم من میگن پنج تا زایمان کنی برابره با یه سقط فکر میکنی سقط آسونه نابود میشی من یه بار بچه بارم رفته بلایی سرت میاد که پشیمون میشی خدا بهت هدیه داده روزیشو و توانشم قبلش فرستاده مگه بنده تو هست میترسی نتونی بهش برسی تو نباشیم خدا ولش نمیکنه پس نترس هدیه خدا رو با آغوش باز بپذیر اگر شرایطش رو توی وجود تو نمیدید بهت نمیدادش چه میدونی که در آینده برات چه نعمتیه تو امتحان خدا خودتو رد نکن
2738
مامان شایان چیز عجیبی نیست ی تاپیک هم پایین تر زدن کان دوم پاره شده،میشه ناخواسته من هم یک ماه پیش حدودا کان دوم پاره شد،تعجب آور با اینکه خارجی بود و... پیش میاد با وجود ی بچه کوچیک خیلی سخته خدا روشکر من باردار نشدم وگرنه حال استارتر رو داشتم😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706