2737
2734
عنوان

میشه بگین چرا .....

14 بازدید | 15 پست
وقتی میرین تواقدام هرماه همه علایم رو داریم ولی پری جون تشریف میارن خیلی برام سواله...من قبل اقدام موقع پری اصن درد نداشتن خییییییییییلی کم ولی از وقتی رفتم تواقدام البته ماه قبل بود که کل علایم پری یاهمون بارداری روداشتم ولی پری جون تشریف آورد حالا اینماه هم همه علایم رودارم ومیدونم پری میاد بنظرتون چرا اینجوری میشیم
چون تو پزشکی یه علامت نشانه یه حالت مطلق نیس مثلا تهوع میتونه علامت بارداری باشه، میتونه علامت چندین بیماری دیگه هم باشه پس نمیشه فقط به علایم اعتماد کرد خیلی حالات و بیماری های دیگه هم اون علامت رو ایجاد میکنن در واقع
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند
نه ببین من میگم چرا میریم تواقدام اینجوری میشیم درد پری میاد سراغمون آخه من قبل اقدام درد پری نمیومد سراغم الان دوهفته اس دل درد وشکم درد دارم درصورتیکه قبلا نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درد پری قبلا نداشتی و الان داری؟ خب درد پریود تحت تاثیر عوامل دیگه هم هستا.مثلا در شرایط روحی اروم این درد میتونه کمتر بشه. خیلی علامت خاصی نیس.اگه در زمان اقدام مشکلات دیگه پیدا کردی به دکتر مراجعه کن خدایی نکرده مشکل خاصی وسط نباشه. تلقین هم نقش داره این وسط.اینکه فکر کنی بارداری و القا کردنش میتونه حتی مثلا تهوع ایجاد کنه برات.اینا حالات ذهنی و روانیه دیگه .بنابراین بی خیال و بدون فکر بچه اقدام کنی به نظرم زودتر و راحت تر نتیجه میگیری حالا انشالله که بارداری دوست من و این ماه پری نمیاد
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند
2738
اصلا علایم خاصی نداشتم یه هفته مونده بود به پری تخمدان سمت چپم یه تیر خیلی بدی کشید که تا حالا احطاس نکرده بودم یکم اپهم سینم تیر میکشید البته نه زیاد دردای پری هم داشتم ولی پریود نمیشدم دو روز که عقب افتاد بی بی چکم مثبت شد البته ترشحات سفیدم داشتم که بیشتر شده بود

چون علائم پریود شبیه اول حاملگیه در واقع اصلا أوایل حاملگی علامتی وجود نداره، اون هایی هم که دارن تلقینه ویا قطعا بعد از روز ٢٨ شروع می شه. من خودم درد زیر شکم و سینه و تکرر إدرار داشتم. البته همه از روز ٢٨ به بعد شروع شد. قبلش هم یه سری علائم مثل تیر کشیدن سمت چپ یا رأست شکم یا بی اشتهایی داشتم ولی این ها دلیل بر حاملگی نیست حتی ناشی از تغییر پوزیشن بدن هم می تونه باشه. امیدوارم ماه آینده نی نی دار شی.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
2706