2726
عنوان

خوش ذوقای شایت بیان پلیز

10 بازدید | 22 پست
سلام دوستان.تولد همسرم ایام محرم هست و من میخام تولدش رو زودتر بگیرم..میخام تو یه کافه یا رستوران و یا خونه بگیرم و بین اینا موندم..کل پولمم 400 تومن هست..نمیدونم چیکار کنم..میخام تو کافه دوست شوهرم و دوستای خودم دعوت کنم اما شوهرم فقط دو تا دوست داره و دوستای من زیاد از ی طرفم اگ بخام تو خونه بگیرم هم خونه کوچیکم و هم نمیتونم دوستان رو دعوت کنم چون مادرشوهرم تو یه ساختمونیم..اگرم بخام خونواده هامون دعوت کنم باید شامم درس کنم ک سخت میشه واسم..در مورد کادو هم تولد قبلیش نتونستم کادو خوب بدم..و سالگرد ازدواجمون ساعت هدیه دادم ک البته فیک بود..چن وقت پیشن ی ساعت ست دیدیم خیلی خوب بود و اصل البته..نمیدونم تک اون ست رو بخرم یا یچیز دیگه..واگه بخام تو یه کافه بگیرم چجوری رزرو کنم و تزیین و اینا..پیشنهاد بهتری هم یود بگین..پیشاپیش مرسی از همفکریتون
بده باد ببره همونکه هستیو داد بزنش👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دونفره هم خوبه..تاکیدی نیست تو مهمون داشتن..اما شوهرم مهمون داشتن رو بیشتر میدوسته..واینکه یکمم نابلدم ب اینکه کافه رو چیکارا باید بکنم
بده باد ببره همونکه هستیو داد بزنش👻
به نظر من یه زن و شوهر دعوت کن حالا کسی که باهاش راحت ترید شوهرم دوستش و خانومش رو دعوت کرده بود تولد من تو یه رستوران میدونستم تولدمه ولی نمیدونستم اونا رو دعوت کرده و نمیدونستم از قبل رزرو کرده و کیک برده داده رستوران خیلی شاد و هیجان انگیز بود هیچ وقت یادم نمیره
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
کافو رادیو رو میشناسی؟ برو اونجا خودشون همه چیو ردیف میکنن بگو منو خانم رحیمی معرفی کردن از دوستای خانم میرزاپور ( رحیمی منم اون یکی صاحب کافه س) دوتایی بگیر با یه کادوی خوب .
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
من که کافه ها ی اونجارو اشراف ندارم روش... ولی میتونی چند روز قبل با یه کافه دنج که دکور شیک و ارامبخش و مطابق سلیقتون داره هماهنگی کنی... عزینه کمی میدی واسه تزیین که بعضی کافه ها میپذیرن... کیک رو جلوتر ببر تحویلشون بده و تایم خاصی بعد اومد مهمونات و .... بگو با روشن کردن فشفشه و.... بیاره سر میزتون... سعی کن حتماااا لحظه به لحظه یه ایده داشته باشی واسه سورپرایزش میتونی تزیین نکنی دو تایی برین کافه بعد یه تایمی همه مهموناتون با هم بیان و .... این یه سورپرایز هیجانی هستش بعدش بگی کیک و .... رو اونا بیارن که باز جالبه و ....
مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد.... خدای دانه های انارررر......؟؟؟؟
یه پیشنهاد دوستانم واست اینه که چون هماهنگی بین سبک دوستاتون نمیبینم اصلا مهمون نداشته باش خودتو خودش
مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد.... خدای دانه های انارررر......؟؟؟؟
2706