2733
2734
سلام دوستان دنبال یه دکتر زنان میگردم تو بیمارستان نیکان که تا زمان زایمان با همون دکتر پیش برم خواهش میکنم اگه دکتر خوبی تو نیکان سراغ دارین یا کلا تجربه ای از بیمارستان نیکان دارین بهم بگین ممنونم
خدایا بخاطر همه ی داده ها و نداده هایت ''شکر''

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محمدی خوب نیست
ماهه ماهههه
فوق العاده متبحر و کار بلد اخلاقش عالی
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
2738

ایشون دکتر منو خواهرامو چنتا از دوستای خواهرم بودن... فوق العاده خوش اخلاق و کار بلد و حرفه ای.. من باهاشون تو محب کوثر طبیعی انجام دادم خیلی راضیم.. حسابی برام وقت گذاشت.. اصلا پولکی نیست و دستمزدشم جدا نمیگیره... 

الانم برای زایمان دومم میخوام برم دوباره تحت نظرشون

همه هیچ‌اند اگر یار موافق باشد... :)

از سزارینش هم تعریف زیاد شنیدم.. خیلی هم مومنه برای زایمان بسم الله میگه و بند نافم میده خودت قیچی کنی... تو طبیعی من کلی لگدش زدم چنگش زدم یه داد سرم نزد.. واقعا خدا خیرش بده

همه هیچ‌اند اگر یار موافق باشد... :)
2706