2726
عنوان

وزن جنین من

91 بازدید | 31 پست
سلام من به حساب پریودم امروز 36 هفته و 3 روزم ولی امروز سونو گفت 36 هفته تمام هستم و فردا میرم 36 و1 روز و وزنش 2600 گرم بود,, خوبه به نظرتون
💐🌷🌸خدایا شکرت🌸🌷💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه اضافه وزن و دیابت و فشارو ....نداری ای مدت باقیمونده رو سوپ ماهیچه یا ماهیچه ه با برنج دمی زیاد بخور پودر چهار مغز یا قاووت هم بخور این یکی هیچ ضرری نداره استراحت هم وزن بچه رو بالا میبره
اخه کی میتونه استراحت کنه.من جاریم سر هر دوتا بچش همین که وارد ماه 9 شد رفت خونه مامانش تا زایمان.ولی من حتی یک بار هم مامانم نیومد خونم که حتی مثلا ظرفای شبم رو بشوره!!!!!یعنی صبح میاد نیم ساعت میمونه بعد میره.با اینکه تنها هم هست.و هیچ کاری هم نداره
اره دیگه 3 کیلو خوبه.نرماله.جاریم بچه اولش 2700بود.دومیش 3400.البته اون همش خونه مامانش بود.فقط بخور و بخواب داشت.ولی من دلم نمیاد شوهرمو تنها بذارم.تو این 9 ماه یک شب هم خونه مامانم نخوابیدم .
من هنوز زایمان نکردم.ولی بعد از اونم باید خودم همه کارامو بکنم.اخه مامانم و شوهرم بیش از نیم ساعت نمیتونن پیش هم باشن!!!ابشون با هم تو یه جوب نمیره.اگه بغل هم باشن بلاخره یه دلخوری پیش میاد
2706