2737
2739
باید تو همون قصابی میدادی برات نصف کنه وتقسیم کنه تو سوپ خوب میشه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم بزار تو زود پز روش زردچوبه کمی نمک بریز ابم زیاد روش بریز بزار ٣ ساعتی تو زود پز با شعله کن بپزه
بعد درش بیار مغز و غضروف همه چی جدا کن
با ابش اینا بزار تو یخچال تا ببنده
بعد لایه چربی روش بردار بریز دور بعد هر مقدار خواستی بسته بندی کن تو فریزر بزار
دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم
نیاز نیست خودشو فریز کنی چند ساعت توی زودپز بجوشون بعد آبشو جدا کن بذاز کاملا سرد بشه تا چربیش بسته بشه و بتونی جدا کنی و دور بریزی بعد اون آبشو تو چند تا ظرف بریز و فریز کن بعدا واسه سوپ یا آش استفاده کن
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
من یه شب تا صبح میذارم بپزه بعدش که خنک شد استخوان هارو تکون میدم تا مغزش میاد بیرون بعد میزارمش یخچال و زمانیکه سفت شد مکعب مکعب میبرمش و میزارم فریزر تو آش عدسی خوراک لوبیا سوپ
خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
2738
من شب تا صب میزرم حسابی میپزه بعد استخوناشو جدا میکنم آبشم قشنگ غلیظ میشه مثل ژله بعد اونو بسته بندی میکنم و فریز میکنم هربار یه تیکه میریزم تو غذا حتی لابلای دلمه فوق العاده میشه