2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به سلامتی عزیرم اره همه چیزززز عالی بود هم ماما و هم دوترم دکترم واز همه مهمترم رفتارپرستارها خیلی خوب بود و این همه کار بیمار و بچه به عهده خود کادر بیمارستان و مادر من اصلا کار خاصی نکرد خیالت راحت
خدایا کمکم کن تا عاشقانه ترین نگاه ها را در چشمش بریزم.
2456
من ماه پیش سزارین بودم خیلی خیلی راضی بودم زایمان اولم و خیلی نه ولی دومی عالی بود
مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2714
نه لباس بهت میدن گلم ی سرهمیه ادمک مارکشه با شلوار جوراب دار خوشکلم هس به خودتم ی لباس سفید با بیضیاا سبز چپ و راستی میدن با دمپایی مسواک شامپو ساک ولی حوله نمیدن برای نوزاد برای اولیم دادن
مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
فقط خیلی خیلی منو دعا کن بی زحمت بر خورداشون هم عالی بود التماس دعای فراوان عسیسم