2726
بچه ها من میخام ترس حموم بدن از تنم بریزه..لدفن و به مو بگین باید چیکار کنم؟یعنی چه وانی لازمه؟تو حموم چه چیزایی لازمه واسه ایمن کردن حموم....؟چجوری بشورم؟ این اسفنج ها ی وان خوبن؟من از این تشتها دارم.وان مخصوصو نوزاد نخریدم...خواهشا همه تجربه دارا بیان
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای راست میگی خیلی سخته من سر اولی که خودم ماه های اول نمیبردمش مادر شوهرم و مامانم کمک میدادن الان دومی باردارم منم هیچ بلد نیستم تو وان که سختتره به گمونم سر نخوره همین روش که باران میگه بهتره
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
بشین کف حموم و یک حوله بزرگ بنداز روی پات تا از روی پات لیز نخوره برای نوزاد وان زوده
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
مامانم اولاش میبرد تا 2 ماهگی رو زمین میشست یه پارچه هم رو پاش مینداخت که لیز نخوره و بچه رو بازوش صورت بچه کف دستت دمر و بین پاش روی ارنجش متوجه میشی چجوری اب تو گوشش نره بعدم تا الان با باباش میره حمام
وای تو حموم کف حموم کاشی هست ...میترسم رو پاهام بزارم چجوری اونوقت تسلط داشته باشم؟؟/خیلی این روش سخته و خطرناک .....نمیشه کل کف حموم رو یه چیزی بزاریم که مثل کاشی سر نباشه؟ مثل این چیزایی که تو باشگاه روش ورزش میکنیم
من از روز اول بچمو خودم بردم حموم. همونطور که بقیه گفتن دیگه... بشین رو زمین ی پارچه بنداز رو پات تا سرنخوره و بشورش. حواست باشه یهو آب نریزی تو صورتش که نفسش بگیره
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
راستی اون موقع سزارین شدم چجوری بشینم رو زمین تازه رو زمین من حساسم تو حموم نمیشینم اصلا............موندم چیکار کنم....تازه تو اتاق تو تشت پلاستیکی بززرگ هم الگه بشورم اینهمه ابو چجوری ببرم بریزم؟
آب هم خیلی خیلی کم کم بریز روی سرش اگر طاق باز بود و داشتی دلش رو میشستی وقتی خواستی آب بریزی روش حواست باشه یک دفعه ای آب نره توی دهنش روی سرش فقط وقتی دمر بود آب بریز
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
عزیزم چون سزارین هستی دفعه اول مادرت یا مادر شوهرت بشوره اگر هم بدت میاد کف حموم بشینی زیر خودت هم یه حوله بنداز و بشین
2706