2733
2734
سلام من الان تو 37 هفته ام خیلی میترسم زایمانم طبیعه,,میشه یکم دلداریم بدین و بگین چیکار کنم زیاد درد نکشم و زایمانم راحت باشه,,
💐🌷🌸خدایا شکرت🌸🌷💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل به دنیا اومده بچه میگی وای دیگه طاقت ندارم همین که بچه به دنیا اومد میگی آخی سخت هم نبودا لذت زایمان طبیعی به همون درداش و یهویی تموم شدنش هست با اومدن بچه خوشحالی میاد، دردا میره انگار نه انگار دردی هم بوده
2731
قبلش باید ورزش بکنی که عضلات شکمت سفت باشه بتونی زور بزنی :) تو بارداریتم زیادی وزن اضافه نکنی که زیادی نی نی درشت نشه
-هیچ چیزی و هیچ کسی توی زندگی، مثل "چربی دور شکم" وفادار و ماندگار نیست.
من نه ورزش کردم نه لگن خوبی داشتم. کل بارداری تا سه هفته به زایمانم استراحت داشتم. دو هفته آخر یه کم ورزش کردم و پیاده روی...آخرشم زایمان خوبی داشتم....بیشتر رو اعتماد به نفس و روحیه ات کار کن بقیه باد هواست

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2738
من به خدا صدبار دیگه بخوام بچه دار بشم طبیعی میارم به خدا از ته دل میگم البته سزارین هم یه موقع هایی خیلی خوبه چون ممکنه کسی شرایط زایمان طبیعی رو نداشته باشه و برای خودش و بچه خطر داشته باشه
دکتر گفته به خاطر پلاکت خونم که پایین اومده و قندم رفته بالا این روزای اخر,,, پیادروی کنم زود تر زایمان کنم,, منم استرس گرفتم شب تا صبح همش به زایمان فکر میکنم و چن بار از خاب بیدار شدم
💐🌷🌸خدایا شکرت🌸🌷💐
2706