2733
2739
عنوان

یه سوال در مورد اندروید لپ تاپ

42 بازدید | 3 پست
سلام بچه ها ویندوز لپ تاپ من سونه میخوام اندروید ویندوز نصب کنم که بتونم برنامه ت ل گ ر ا م رو روی لپ تاپم داشته باشم چه کار کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
من رو ویندوز سون تل گرام و وایبر نصب کردم در ضمن نشنیده رودم لپتاپ هم اندروید باشه ولی گوشی با سیستم عامله ویندوز داریم
-هیچ چیزی و هیچ کسی توی زندگی، مثل "چربی دور شکم" وفادار و ماندگار نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود بر شما سرکار خانم غزل ظاهرا موفق به نصب تلگرا م شدید. برای اطلاعتون عرض کنم که برای داشتن اندروید روی سیستم عامل ویندوز باید از یک نرم افزار شبیه ساز اندروید استفاده کنین مانند بلو استکس برای استفاده از تلگرا م در گوشی یا کامپیوتر بدون نصب برنامه هم میتونین عضو تلگرا م شده و از آن استفاده نمایید که این کار از طریق نسخه وب تلگرا م انجام میشه و باید از طریق مرورگر وب وارد سایت تلگرا م بشین web.te legram.org
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 
2728