2737
2739
سلام من این ماه درد سینه هام خیلی بیشتره ولی حالت سفت ندارن بلکه نرم هستن روز 26 پری هستم .زیر دلمم بیشتر سمت چب تیر میکشه و درد میکنه ره نظرتون میشه بهشون اعتماد کرو
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
باید صبر کنی...چون علائم حاملگی دقیقا مثه پریوده...من سینه هام نه سفت شده بود نه هیچی فقط وقتی دستم بهش میخورد یه حس بدی داشتم
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
اوکی فردا میخوام بی بی چک بزارم.البته خودمم سعی کردم خیلی ولخوش علایم نباشم تا بی بی و از نشون نده اصلا نمیشه اعتماد کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوره هام معمولا 30 روزه ان دو ماه قبل روکین خوردم ماه قبل 28 پری شدم.این ماه فلیوکل خوب داشتم برعکس چند ماه اخیر
فک کنم زوده واسه بی بی زدن...اگه بتونی صبر کنی بهتره چون هی بی بی منفی میشه بیشتر اذیت میشی ایشالله که خیره دعا میکنم واست هرچی صلاحه پیش بیاد عزیزم
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
منم این علائم رو داشتم. ولی بازم صبر کن, خودتو به یه کاری مشغول کن تا بگذره. میدونم خیلی سخته. البته من بی بی یه روز قبل از پریودم مثبت شد با اینکه آز بتا اونقدرها هم بالا نبود, فکر کنم جنسش خوب بوده , یه خط کمرنگ هم بیفته یعنی مثبته
2738