2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی خیلی خوبه مرحله مهم زندگیشونه که دیگه انقدربزرگ شدن که مستقل شدن من دخترم 18شهریور2سالش تموم میشه یکماهه گرفتمش ولی هنوزگاهی یهویادش میره میادتودلم بعدهمون آن یادش میاد میگه مامان شی شی تلخه و پامیشه میره ولی درکل براهردوتامون راحت بود خداروشکر
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2731
منم روز اول که پسرمو از شیر گرفتم یکم ناراحت بودم ولی خداییش راحت شدم چی بود هر جا میرفتم باید شیر میدادم خیلی سخت بود
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
تبسم دیگه درحدیکی دوماه این حرفانیس وفرقی نمیکنه بعدم هرچی بگذره وابستگیشون بیشترمیشه وبراخودشون خوب نیس
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2738
پسر من دوسال و دو ماهش بود خیلی اذیت شد پشیمون شدم چرا زودتر اینکارو نکردم نگران نباش فقط چن شب اول سخته بعد بهتر میشه
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
من دخترم شیر خشکیه و مشکلم اینه شب تا صبح دو سه بار پا میشه شبر میخواد و گریه میکنه اگه هم شیر خودم بود بازم غصم واسه خوابیدنش بود اصلا اینایی که غصه میخورن رو درک نمیکنم... دور از جون انگار بلایی سر بچشون دارن میارن که عذاب وجدان دارن
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2706