2737
2734
عنوان

وااای از سوتی من در روز اول عقدم

873 بازدید | 70 پست
من و همسرم کاملا سنتی ازدواج کردیم.بعد از خطبه ی عقد بهم گفت برو خونه آماده باش میام دنبالت بریم بیرون.کلا عاشق تفریح و بیرون و گشت و گزاره تا الان.رفت پدر مادرشو برسونه.اخه توی محضر عقد کردیم.اماده شدم رفتیم یه امامزاده ای توی شهرمون.اونجا توی حیاطش فرش انداخته بودن.خلوت هم بود.منم اون روز پریود بودم.هستین بگم؟اخه با گوشی ام نمیتونم تند تند بفرستم
دخترام زندگیم هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بله خانوم هستیم، بفرمایید
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خلاصه اذان نغرب گفته شد و ایشون یه نگاهی به من کرد گفت دوست دارم اولین نماز دونفریمون و بخونیم.منم رنگم پرید یهو.گفتم نه شما بخونید بعد من میرم خونه میخونم.خیلی خجالت میکشیدم.قلبم تند تند میزد.گفت بخاطر آرایشته (اخه ارایش ملایمی داشتم)گفتم نه اصلا.دوباره گفت میرم وضو میگرم تو هم برو وضو بگیر بیا دلمو نشکون.
دخترام زندگیم هستن
2706