2737
2734
بعضی وقتا به شوخی میگه میخوام یه منشی بگیرم که ناخوناش بلند باشه یعنی میخواد به شوخی منو اریت کنه و بخندیم
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
ناخوناتو بزار بلند شه بکن تو چشش
میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند ولی هیچ یک اثر انگشت مشابه ندارند.. " اثر انگشت تو امضای خداوند است "که اتفاقی به دنیا نیامده ای و دعوت شده ای ..تو منحصر به فردی ، مشابه یا بدل نداری .تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی ..وقتی منتخب بودن ومنحصر به فرد بودنت را یاد آوری کنی ،دیگر خودت را با هیچ کس مقایسه نمیکنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجود تو محو خواهد شد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل منم با خنده ردش میکردم اما الان خیلی حرصدمیخورم حس میکنم از خانومایی که ناخن بلند دارن خوشش میاد که میگه
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
2731
2738
قرمز بپوش
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
من از ناخن کاشت بدم.میاد ولی ناخن های اصلیم تا حدی که اذیتم نکنه.میذارم بلند میشه و لاکم میزنم خودش میگه بخدا شوخی میکنم باهات اما من حس میکنم ادم وقتی یه چیزی میگه همون چیزیه که تو ذهنشه به زبون میاره
باران بند میامد
2706