2737
2739
عنوان

من تو دوران عقدم..

809 بازدید | 73 پست
پدرم از لحاظ مالی ضعیفه و چندین سال میشه که روزی 5000تومن به من خرجی میده.من هم تازه رفتم تو عقد شوهرم ادم خسیسی نیست واقعا این کاملا واسم ثابت شدس.بریم جایی غذا بخوریم پولشو میده کلا خورده خرج میکنه واسم.برام لباس هم خریده کلا میخوام بگم اگر پول تو دستش باشه خرجم میکنه.ولی پول تو جیبی نمیده.از اونجابی که پدرم دیده من عقد کردم همون روزی 5000تومن هم یکی درمیون یا چند روز یه بار میده.من اصلا پول تو جیبم ندارم.خیلی ناراحتم چون به هیچ کدومشون روم نمیشه بگم.شوهرم که نمیدونه بابام خرجیش 5000تومنه روزی اخه منم ادمم چی کنم خوب..پول لازمم میشه.
آدم خوبی باش ولی! وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم شاغل نیستی؟؟؟ خیلی خوبه که خانم ها خودشون کار کنن و خرجشونو دربیارن.اگه دنبال کار باشی خیلی خوبه اما اگه نشد وظیفه همسرته یا مستقیم ازش بخواه یا اگه روت نیس هر بار هر خرجی داشتی با خودش برو بیرون که انجام بده واست
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند
2728
2738
نه شاغل نیستم.با لیسانس تو خونم.کار کجاس شوهرم هم البته نمیزاره هر جایی برم سر کار یه بار رفتیم بیرون من 25تومن خرید کردم.زد دستگاه عابر پولشون تو مغازه خراب بود شوهرم هم نقد اصلا نداشت بازم مجبور شدم خودم بدم.شا نسو میبینی
والا آدم خوبه دستش توجیب خودش باشه که نخواد به کسی روبندازه من خودم مجردم ولی الان ۴-۵ ساله که خودم کار میکنم راحت وآسوده خرج میکنم،بی منت
توکل برخدایت کن کفایت میکندحتما...اگرخالص شوی بااو،صدایت میکند حتما...اگربیهوده رنجیدی،ازاین دنیای بی رحمی...به درگاهش قناعت کن،عنایت میکندحتما...
خوشبحالت شکوفه.من دو تا جا رفتم سر کار تو شرکت یکیش 200تومن کلا واسه سه ماه داد یکیش عوضی اصلا پول نداد سه ماه اومدم بیرون.شوهرم گفت دیگه اینجور شرکتا و شغلا رو نباید بری.تا یه شغل خوب و درست پیدا شه.ولی خوب کارکجاس اخه
عزیزم من موقع ازدواج وعقدم کارمند بودم النم کارمندم خداروشکر اون موقع روم نمیشد از شوهرم ماهیانه بگیرم اما بعد ازدواج میگیرم.یه چیزی هم بگم اما هروقت میرفتم ارایشگاه بهش میگفتم پول بده سرمو رنگ کنم .شمام همینکارو کن بگو میخوام فلان چیزو کنم پول لازم دارم وظیفشه بهت بده روم نمیشه هم نداریم یعنی چی اون باید عقلش برسه که خرج زنشو بده حداقل ماهی 300 بریزه تو کارتت بگه پول تو جیبت باشه
خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
عزیزم با شوهرت در میون بزار وازش بخواه........
برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
2706