2737
2734
عنوان

مامانا یه لحظه بیاین ...

6 بازدید | 18 پست
سلام,بچه ها من یه بار موقع حدودا دوماهگی مهدیارم یه روز که بیرون بودیم یه سینم بشدت درد گرفت و سفت شد و بعدشم شدید لرز کردم وتب... تا شب خوب شدم دیگه دنبالشو نگرفتم.حالا امروز دوباره اینجوری شدم,همون سینم درد گرفت و لرز کردم...حالا الان خوب شدم!!کسی میدونه از چیه؟!اینجوری شدین تاحالا؟!
ساعت دیواری خونمون رو برداشتیم و به جاش عکس مهدیارمونو گذاشتیم. حالا مهدیار شده تموم لحظه هامون…

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من تب شدید نمیکنم,لرز شدید میگیرم سینمم میدوشم ولی بازم درد میکنه,خیلی هم درد میکنه,سینه سمت چپمه چیکار کنم
ساعت دیواری خونمون رو برداشتیم و به جاش عکس مهدیارمونو گذاشتیم. حالا مهدیار شده تموم لحظه هامون…
2738
خب عزیزم ماستیته دیگه ...سینه نذار پر باشه سوتین تنگ نپوش بعد,شیردهی سینه رو بشور کمپرس اب گرم و ماساژ و دوشیدن شیر....
بس که نادیدنی از مردم عالم دیدم          روشنم گشت ک آسایش نابینا چیست😒😒😒😒
اخه از پر بودن سینه,هردفعه از یک سینه ؟! سینم از شیر خالیه بازم درد میکنه,ماستیت بعد دوشبدن سینه دردش اروم میشه؟!
ببین من انقدر اینجور میشدم انقد دارو خوردم پدرم دراومد شما حتما حتما سینه رو بعد,اینکه شیر دادی بدوش کمپرس گرم خیلی خیلی موثره و شیرتم مرتب بدوش
بس که نادیدنی از مردم عالم دیدم          روشنم گشت ک آسایش نابینا چیست😒😒😒😒
جالب اینه که من هر دفعه شیرم از همین یک سینه رگ میکنه و میریزه,لباسامو خیس میکنه,این سینم اولای شیردهی شقاق نوک سینه هم گرفته بود خیلی باهاش درگیرم شیطونه میگه برم عمل کنم برش دارم
2706