2726
خانم هایی که لواسان زندگی میکنید ممکنه منو راهنمایی کنید و بهترین مهد و پیش دبستانی اونجا رو بهم معرفی کنید؟
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
من لواسان و نمی شناسم اما یه نکاتی میگم که برای انتخاب مهد کودک لازمه ! حتما کارهای قبلی مهد و ببنید اگر تلگر ام دارن حتما عضو بشید روشویی ها و دستشویی و چک کنید ..مثلا روشویی جوری نباشه که قد بچه نرسه تمیزی مهدش مهم باشه امکان بازدید در هر زمانی و داشته باشید اگر برای خواب بچتون مهد می مونه ..حتما اتاق خواب و چک کنید زمان ناهار برید و غذاشون و تست کنید مدیری که بداخلاق باشه حتما کارمندای ناراحتی داره اگر اینطور بود ثبت نام نکنید جای بازی بچه ها رو چک کنید اگر پله خور هست حفاظ پله ها رو چک کنید نور کلاس ها خیلی مهمه حیاط به اندازه ای باشه که بچه ها بتونن ورزش کنند یا زنگ تفریح راحت بدوند
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

مهد خوب لواسان مهد کودک کوشا بود که متاسفانه بدلیل نبودن مهد خوب در لواسون بقدری شلوغ شده و تعداد مربیان کمه که کیفیت کارشون اومده پایین و شهریه هم خیلی بالاست مربیان کم تجربه هستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728