2726
عنوان

به نظرتون من مشکل روحی روانی دارم

25 بازدید | 14 پست
با اینکه میدونم جنسیت بچه یه ریسکه و حتی شوهرم هم راضی نیست تنها دلیلی که دلم میخواد دختر داشته باشم بخاطر اینه که بعدها هر جا میرم باهام باشه وخونمون شلوغ باشه وزود تنها نشم تو رو خدا خواهرانه راهنمایی کنید منو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه به نطر من شما هیچچچچچچچچچچچ مشکلی ندارین خوب طبیعیه ادم دو تا پسر داشته باشه دوست داره بعدی دختر باشه و همینطور بالعکس
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
سلامت روحی پدرومادر ودرک عمیق آنها از مسولیت سنگین بچه دارشدن و اگاهی از چالشهای عمیق تربیتی کودک، لازمه بچه دارشدن است.دلایلی مانند : بستن دهان مردم وعلاقه به جنسیت خاص واثبات قابلیت باروری و داشتن همبازی برای بچه اول ویکنواخت بودن زندگی وترس از پیری و تنهایی و...جهت بچه دارشدن در دنیای امروز، اشتباهی بزرگ وجبران ناپذیر است.
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706