2410
2553
عنوان

خون ریزی بعد از زایمان طبیعی

817 بازدید | 13 پست
سلام دوستان. ماه پیش متاسفانه تو 26 هفتگی زایمان زودرس شدم و نی نی مو از دست دادم... سوال من اینه که خون ریزی بعد از زایمان طبیعی چقدر طول میکشه؟ دکتر برای بقایای بارداری بهم قرص ال دی داده.ولی با خوردن قرصا خون ریزیم بند نیومد.مگه قرص ال دی نباید جلوی خون ریزی رو بگیره؟ و کسایی که تجربه زایمان دارین این خون ریزی تا کی ادامه داره؟
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
خانومی متاسفم خیلی ناراحت شدم منم زایمان طبیعی داشتم تا یکی دوهفته خونریزی داشتم بعدش تا ٥٠ روز لک بینی که دکترم میگفت طبیعیه در مورد قرص چیزی نمیدونم
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
مرسی زهرا جان.من خون ریزی مث پریودی دارم نه خفیف نه شدید.مثل روزای وسط یا آخر پریوده
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چند روز از زایمانت میگذره نازگل جان؟
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
سلام عزیزم.. همیشه ارزو میکردم بعد از من کسی پست فرشته ی از دست رفته نذاره😧 امیدوارم خدا فرشته ای دوباره به همه مون بده من 13 مرداد کورتاژ شدم هنوز پریود نشدم... تو 16 هفته نفسمو از دست دادم.. با شرایط من یعنی زایمان طبیعی بچه م و کورتاژ .. لکه بینی داشتم و هموز پریود نشدم.. شما با شرایطی که هفته ت زیاد تر بوده کورتاژ نشدی یعنی؟!!!
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت
نه من زایمان طبیعی کردم و بعدش سونو دادم گفت رحمت تمیزه تمیزه فقط هفت سی سی خون آبه داری ک خودش دفع میشه.دو دفعه هم سونو دادم که یکبارش واژینال بود و پیش یه دکتر حاذق
2714
من 4 مرداد زایمان طبیعی شدم.دهانه رحمم بدون درد باز شد و بعد یک ساعت طبیعی زایمان کردم....
خوب نازگل جان این خونریزی که میگی تقریبا خفیف هم هست تا حداقل یک ماه ادامه داره بعدش بتدریج کم میشه تا حدود ٥٠ روز ابنا قطع میشه
مرسی از دعای خوبت سپی جان.امیدوارم شما هم به زودی دوباره خدا دلتو با ی نی نی ناز دیگه شاد کنه دختر منو هم بهم برگردونه دوباره...خداروشکر من چون هیچ دخالت پزشکی تو زایمانم نشد دکتر بهم اجازه داده یک ماه دیگه دوباره اقدام کنم.فقط باید اینبار سرکلاژ شم
نازگل جان این شماره ی یه مامائه من خودم مشکلی دارم بهش زنگ میزنم راهنماییم میکنه شماره تهران ٩٠٩٢٣٠٥٠١٤ شماره ی شهرستان ٩٠٩٩٠٧٠٥٣٣ اگه دوست داری زنگ بزن ازش پرس