2726
من این ماه اولین ماه اقداممه. پلی کیستیکم و فیبروم دارم. ولی دل و زدیم به دریا و اقدام کردیم. هیچ دارویی هم نخوردم به جز ۲۰ روز متفورمین. اگه خدا لایقم بدونه واسه مادر شدن حتما این ماه میشم👶❤
میشه از اون ته ته ته دلتون یه دونه صلوات واسم بفرستید؟؟؟ خدا خودش میدونه که واسه چیه....😢😢
با انرژی مثبت و امید به مادر شدن بیاید و واسه هم دعا کنیم. ایشالا که خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
میشه از اون ته ته ته دلتون یه دونه صلوات واسم بفرستید؟؟؟ خدا خودش میدونه که واسه چیه....😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من الان داشتم حساب روز زایمان بچمم میکردم😅😅😅 این طور انرژی مثبتما😎😎
انشالله که خدا هر چه زودتر دل تو و همه منتظرها رو شاد کنه اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
هر کس بد ما به خلق گوید،ما چهره به غم نمیخراشیم،ما خوبی از او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم...
ان شاالله همین ماه باردار میشی عزیزم.... منم شش ماهه برای دومی اقدام کردیم ولی هنوز خبری نیست
اے کاش آنقــدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقـــدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مَـردم، خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم
2706