2733
2734
ایی یو ای انتقال اسپرم داخل رحم
پی جی دی برسی مشکلات لقاح ازمایشگاهی که باهاش انتخاب جنسیت هم میکنن
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آی یو آی یعنی اسپرم همسر رو شستشو بدن و به رحم خانوم تزریق کنن پی جی دی یعنی از جنین 8 سلولی حاصل از لقاح آزمایشگاهی، یک سلول بردارن و از لحاظ ژنتیکی یا جنسیت بررسی کنن و درصورت مناسب بودن به رحم انتقال بدن

تو را من چشم در راهم...

2731

متاسفانه دختر عموم بعد از اینکه سه بار پی جی دی کرد و ۶۰ ملیون خرج رو دستش موند هنوز پسر دار نشد وتازه متوجه شده که با این کار بمباران هورمونی شده و شدیدا احتمال سرطان در آینده براش وجود داره منم پسر میخوام اما اگه بی بجه هم بمونم PGD یا ای وی اف نمیکنم خدا به همه مادرانی که آگاهی ندارن کمک کنه

سلام دوستان اگر کسی تاحالا ای وی اف ivf یا پی جی دی PGD برای انتخاب جسیت فرزند انجام داده و نتیجه شو لطفا برای پسر یا دختر دار شدن به اشتراک بذاره من دوستم پزشکه و میگه که این روش ها باعث میشه در آینده سرطان  تخمدان و پستان بگیری و اینکه از سلول های جنین را بر میدارن تست میکنن  تا ببینن و پسر‌ ه یا دختره و احتمال آسیب به جنین هم هست میگن ۵۰ ملیون خرجشه من اصلا پول برام مهم نیست میخوام فقط صدرصد باشه اما نه به قیمت جون خودم و بچه از شما دوستان خواهش میکنم تجربیات خودتونو در مورد پسر دار شدن با این روش ها  اختیار من بذارین تاتکلیفم معلوم‌بشه که چکار کنم ؟