2726
کفش ها کاملا نو یا در حد نو و اوریجینال هستند کفشایی که 2 بار بیشتر پا خورده! آلردی بخشیدم رفته اینا تا جاییکه من خاطرم بوده قیمت ریالیشون کمتر گذاشتم اونایی هم که فاکتور خرید فروشگاهش و لیبل و ...شون رو داشتم قیمت دلاری شون رو به "قیمت خرید" و بدون محاسبه ی تکس و شیپینگ و غیره اش گذاشتم در ضمن روی خرید میتونم این بانس رو بدم که بعنوان هدیه اگر خرید مرتبط! از هر فروشگاه "معتبر" خارجی دارید براتون "بدون اخذ هیچ گونه سودی" انجام بدم و میتونم توی انتخاب سایز و تبدیل و کدوم فروشگاها اجناس با کیفیت و معتبر دارن راهنمایی کنم قاعدتا مسیولیت انتخاب سایز و رنگ و ...و هزینه ارسال و اگر گمرکی بخوره یا .. مربوط به خودتونه در ضمن برای این چند قلم چیز متاسفانه امکان پست رفتن و ارسال به شهرستان ندارم در این مورد عذرخواهی میکنم پیشاپیش اینم آدرس کانال تلگ رام هست که تا چند دقیقه دیگه میزنم ! یه تعداد لباس بچه و لباس آتلیه کودک و تولد و .... نو و مارک هم هست که "به قیمت خرید" بعدا اضافه میکنم https://Tele gram.me/somstuff من 7/24 آنلاین نیستم! سوالی داشتید این شماره ی تلگ رام رو اد بفرمایید 0921-4844659
کفش بچگونه اسکچرز اوریجینال سایز 28 و نیم قیمت خرید 39 دلار فروش 120 ت توضیج واضحات اینکه! این کفش اسکچرز اصل هست بسیااااار راحته و سایز بزرگترش رو مجدد برای دخترم گرفتم که داره میپوشه فرق این اسکچرز یا کلا کفش های اوریحینال درجه 1 با اسکچرزی که با قیمت ه بالای 200 و 300 تومن ایران هست در فلکسیبیلیتی و کوالیتی ه کفشه یعنی به محض اینکه ایران شما 270 هزار تومن پول بدید برای اسکچرز بچگونه که هنوز توی پا پرو نشده پای بچه زخم شده و مشکل راه رفتن داره مخصوصا بچه هایی که کفش طبی باید بپوشن و نخ و دوخت و چسب کفشا از هر طرف داره در میره ! و برند اسکچرز بچگونه طراحی هاش تماما گلیتر یا روبان یا چراغ یا چیزای فانتزی داره کفشی که ایران میگیرید بوی گنده پلاستیک ه فاسد شده میده و دوبار نپوشیده کفش وا میره عین ه گیوه ! ..... متاسفانه! حالا به هرحال این کفش از آشغالی که به اسم اسکچرز ایران میفروشن حداقل 100 تومن ارزون تر هست بازم من از قیمت خرید پایین تر گذاشتم قیمتشو ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان گلچهره جان اسکچرز های GIRLS و نه TODDLER معمولا روی 29 تا 59 دلار هست یعنی کفش و نه پاپوشش از 29.99 که همون 30 دلار باشه شروع میشه و فروشگاه و کوالیتی جنس هم مهمه والمارت و والگرین و تارگت و نوردستروم و کوهل و میسیز و خود فروشگاه لوکال ه کفش هرکدوم انواع خاصی از محصولات رو عرضه میکنن که بسته به نوع برند و مدل ه جنس و کیفیت جنس همیشه کلاس ه کاری و سطح قیمت و نوع خاصی از اجناس و برندها که کار میکنن همچنین قیمتاشون کاملا با هم همسان و مشخص ه بازم من در کفش و لباس بچه خریدن خبره شدم این چند ساله ! خخخ اگر راهنمایی خاصی لازم داشتید در مورد برند خاصی کیفیت یا قیمتاش و کدوم فروشگاه چی و چه قیمتی داره حتما بپرسید اما نظر شخصی من اگر شما توی برند ها بخواید کفش برای بچه تون و ارزون بگیرید که بسیار "کفش" های نرم و لطیفی هم داره و قیمت ه دور و ور ه 20 دلار میخواید و نه 30 یا 40 یا به بالا توی برند ه پوما بگردید ( که خیلی زود بخاطر نرمی و پنبه ای! بودن کفش از ریخت هم میفته و دفرمه میشه اون طرح ه چرم هاش) و فروشگاهایی مثل ه میسیز اسکچرز ه اصل ! برندی هست که مرگ نداره کفشاش و خب من نمیدونم 39 دلار و 99 سنت ! زیاده برای کفش بچه یا نه ولی مهم ترین چیز برای من اینه که پای بچه راحت و سالم باشه توی کفش قیمت ایرانش هم من مقایسه و حتی خرید داشتم که سر دو روز کفش ه آشغالی وا رفت و ... 270 تومن بود که یک قرون هم نمیارزید ! و حتی 400 یا 500 هم کفش بچه داشتن بنظر شما کی میخره اون کفش 500 تومنیه اسکچرر ه درجه ی 10 ؟ رو و میارزه یا خیر؟ آدرس هم پاساژ ه قایم تجریش و یا بر شریعتی یا منیریه فروشگاهای اسکچرز یا شمال مجمتع خزرشهر برید کفش ها و کیفیت شون و قیمتها رو ملاحظه کنید
زارا کلاسیک مشکی طلایی چرم (جیر) KITTEN HEEL SUEDE اوریجینال (غیر ه متفرقه !) نو سایز 38 - 39 قیمت خرید 69 دلار و خورده ای! قیمت فروش توافقی پیشنهاد میکنم وبسایت آفیشال زارا رو هم چک کنید طرح های کلاسیک چرم/جیر فوق العاده شیک و قشنگی آوردن توی همین مایه ها اینم قدیمی نیست 3 ماهه که من گرفتم آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
CLARKS ORIGINAL پاشنه دار درجه 1 تمام و داخل کفش چرم/جیر دست دوزی شده نو سایز 39 (سایز 6و نیم UK ) پای من 38 و نیمه این بنظرم بخاطر مدل ه کفش از 38 تا 39 و نیم جا داره کاملا قیمت فروش 170 تومن اینو فاکتور خریدشو ندارم دقیق یادم نیست قیمت خریدشو قیمت فروششو کمتر از 1 سوم گذاشتم حدودا آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
ZARA ORIGINAL چرم این کفش فوق العاده تو پا قشنگه و مثل همه ای کفشای زارا ی اصل بسیار شیک و خوش فرم و با کیفیته و مرگ نداره صد سال هم بپوشیدش اینقدر خراب نمیشه که آدم خسته بشه همینطوری نو بده بره ! خخ! وضعیت کفش : پوشیده شده سایز : 38-39 قیمت: 60 ت آپلود عکس آپلود عکس
2706