2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نسکافه جان نمیخوام استارتر رو بترسوتم ولی دقیقا کاسنی و الوورا رو نباید تو سه ماه اول خصوصا خورد اینو دکتر به عروس خالم گفته بود! ایشالا چیزی نمیشه ولی ازین به بعد بیشتر احتیتط کن عزیزم موجودی که توی وجودته خیلی با ارزشه
عزیزم نگران نباش منم عرق کاسنی رو تو سه ماه اول چند بار خوردم الورا هم کم خوردم ولی دیگه تو همون مقدار کم نگهش داشتم میگن زیاده روی نکن حالا اونا رو که خوردی دیگه از این به بعد نخور نی نی من طوریش نشد خداروشکر عرق کاسنی رو باید ماه اخر بخوری اونم تو حد تعادل
خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢
با یکی دوبار چی میخواد بشه عزیزم نترس اگه هر روز یا دو روز درمیون میخوردی بابد میترسیدی الورا و کاسنی اگه قدرت اینو داشتن با یکی دوبار خوردن بچه رو سقط کنن اینهنه آدم که دنبال سقطن با این دوتا کار خودشونو راحت میکردن که عزیز ننرس نگران نباش همه چی در حد تعادل هیچ اشکالی نداره دکتر من بمن گفت هرچیییی خواستی بخور پرهیز غذایی نداری حرفای پیرزن هارم گوش نکن والله بخدا من برنج زعفرونی ام خوردم کاسنی ام خوردم کاسنی اصلا سرده عزیزه من
2706