2410
2713

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نسکافه جان نمیخوام استارتر رو بترسوتم ولی دقیقا کاسنی و الوورا رو نباید تو سه ماه اول خصوصا خورد اینو دکتر به عروس خالم گفته بود! ایشالا چیزی نمیشه ولی ازین به بعد بیشتر احتیتط کن عزیزم موجودی که توی وجودته خیلی با ارزشه
2714
عزیزم نگران نباش منم عرق کاسنی رو تو سه ماه اول چند بار خوردم الورا هم کم خوردم ولی دیگه تو همون مقدار کم نگهش داشتم میگن زیاده روی نکن حالا اونا رو که خوردی دیگه از این به بعد نخور نی نی من طوریش نشد خداروشکر عرق کاسنی رو باید ماه اخر بخوری اونم تو حد تعادل
خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢
با یکی دوبار چی میخواد بشه عزیزم نترس اگه هر روز یا دو روز درمیون میخوردی بابد میترسیدی الورا و کاسنی اگه قدرت اینو داشتن با یکی دوبار خوردن بچه رو سقط کنن اینهنه آدم که دنبال سقطن با این دوتا کار خودشونو راحت میکردن که عزیز ننرس نگران نباش همه چی در حد تعادل هیچ اشکالی نداره دکتر من بمن گفت هرچیییی خواستی بخور پرهیز غذایی نداری حرفای پیرزن هارم گوش نکن والله بخدا من برنج زعفرونی ام خوردم کاسنی ام خوردم کاسنی اصلا سرده عزیزه من
2706