2737
2734
سلام من سونو ان تی رفته بودم دکتر سونو گفت جفتت پایینه مواظب باش به خونریزی نیفتی .... من یه دختر 26ماهه دارم سخته نمیشه استراحت کرد. چکارکنم ؟دوستم میگفت جفتت پایینه بچت پسره ... راسته آیا ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم جفتم پایین بود بچه کوچیکم دارم مجبور بودم بغلش کنک گاهی ولی سعی میکردم موقع راه رفتن پاهامو یواش یواش بردارم از پله آروم آروم بالا پبایین برم و نزدیکی نداشته باشم موقع سونو آنومالی تو18هفته گفت رفته بالا
کردم از عقل سوالی که مگر ایمان چیست؟عقل برگوش دلم گفت که ایمان ادب است.آدمیزاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است🙄🙄🙄😉
منم جفتم سر راهی کامل بود از 26 هفته آروم آروم خودشو کشید بالا ولی خیلی مراعات کردم و یجورایی استراحت بودم ک اونقدرا هم نیاز نبود

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

منم بچم دختره و جفتم تو 3 ماهگی پایین بود...فقط دکتر گف ک پله ها رو نرو...و کارهای سبک بکن
من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
منم نو NT گفتن جفتت پایینه تازه قدامی هم هست جفت ولی برای آنومالی که رفتم گفتن رفته بالا... از پله بالاپایین نرو ... سنگین بلند نکن سعی کن تو طول روز دراز بکشی... دلا راست نشو...موقع نزدیکی حواست باشه خیلی آروم باشه..... ان شالله میره بالا... اصلاً جای نگرانی نیست... لکه بینی داری؟
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلطان جهانم به چنین روز غلام است
منم تو هفته 10 فهمیدم جفتم پایینه تازه لک بینی هم داشتم شاغلم هستم ولی دکتر گفت فقط رعایت کن پله رو آروم برو و بیا دراز بکش بیشتر ،سنگین بلند نکن تا با بیشتر شدن سن حاملگی جفت بره بالا و تو سونوان تی متوجه شدم رفته بالا
خدارو شکر که بلاخره قدمهاتو رو چشمهای من و بابایی گذاشتی ... بیصبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم
2706